People working in a modern office

Tiskárny a MFP formátu A4

Naše zařízení formátu A4 jsou ideální pro dnešní pracovní prostředí. S výkonnou konektivitou a robustním zabezpečením nabízejí tisk, kopírování, skenování, faxování a ukládání dokumentů přesně tehdy, kdy je potřebujete.

Optimální velikost, maximální efektivita, správný moment

Firmy přizpůsobují své prostory aktuálním potřebám. V důsledku toho se může změnit i způsob využití zařízení, jako jsou tiskárny.

Například díky hybridnímu pracovnímu modelu mnoho firem zmenšilo své kancelářské prostory, což znamená, že jejich oddělení pro multifunkční tiskárny (MFP) a kopírovací stroje jsou někdy nedostatečně využívány. Jiné firmy mohou zaznamenat změnu ve svých tiskových potřebách v důsledku změn v obchodních výstupech.

Od jednorázových plakátů po každodenní faktury by firmy měly zvážit, pro co své tiskárny skutečně využívají. Změna uspořádání kanceláře totiž vyžaduje promyšlenější přístup k zajištění správného zážitku v pravý čas.

Naše řada zařízení zahrnuje nové a vylepšené tiskárny formátu A4. Jejich kompaktní velikost je ideální pro umístění v kanceláři, maximalizuje využití dostupného prostoru a skvěle doplňuje jakékoli stávající modely A3, které máte. Stejná intuitivní funkčnost. Stejně robustní bezpečnostní prvky. Menší rozměry.

Pro některé firmy jsou však vhodnější naše MFP formátu A3. Nabízejí nepřekonatelnou kvalitu tisku a vynikající všestrannou funkčnost. Naše nejnovější MFP jsou ideální pro firmy, které chtějí zvýšit produktivitu. Pokud vás zajímá, jak by tato zařízení mohla fungovat ve vašem prostředí, podívejte se na naše modely nejnovější generace

Employee using printer in open office

Video

Myslíte, že znáte MFP a tiskárny formátu A4?

Seznamte se s novou řadou A4 od společnosti Sharp, která se snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Konektivita

Spolehlivé připojení

Naše nová řada zařízení formátu A4 nabízí spolehlivé připojení. Díky integrovanému konektoru pro Microsoft Teams můžete přistupovat k datům, sdílet je, skenovat a tisknout přímo z kanálů Microsoft Teams, Google a SharePoint bez nutnosti dalšího softwaru. Pro větší pohodlí je k dispozici naše mobilní aplikace, která umožňuje bezkontaktní a vzdálený tisk. A díky Bluetooth připojení můžete svůj smartphone spárovat s tiskárnami, zobrazit si kontakty na ovládacím panelu a odesílat dokumenty vašim kontaktům.

A4 range collage

Bezpečnost

Vysoká úroveň zabezpečení

Naše řada A4 zahrnuje bezpečnostní funkce zaměřené na uživatele, jako je kontrola přístupu, detekce průniků, samoobnovitelný firmware a monitorování antimalwaru od Bitdefenderu. Zabezpečení na úrovni BIOSu, seznam povolených aplikací a modul Trusted Platform Module (TPM) zajišťují, že uživatelé mohou mít jistotu, že jejich citlivá data a dokumenty jsou vždy chráněné a v bezpečí.

Navíc, abychom snížili zatížení vašeho IT týmu, naše bezpečnostní aktualizace jsou automatické a snadno integrovatelné s vašimi širšími strategiemi zabezpečení dat – můžete být klidní, že vaše zařízení jsou v bezpečí.

A4 security

Produktivita

Vyšší produktivita

Naše zařízení formátu A4 jsou navržena tak, aby zajistila maximální produktivitu s minimální námahou. Součástí je ovládací panel s ultra-responzivním dotykovým displejem a nabízejí chytré skenovací možnosti, které zvyšují rychlost skenování.

Woman presenting to an audience

Udržitelnost

Lepší udržitelnost

Naše tiskárny A4 nabízejí vylepšenou ekologickou účinnost a splňují – často dokonce překračují – lokální předpisy pro úsporu energie. Tiskárny mají nízkou typickou spotřebu energie a nabízejí špičkovou úroveň spotřeby energie v pohotovostním režimu s energeticky úsporným režimem úspory energie.

A4 range lineup

Článek

Najděte si svou ideální tiskárnu

Potřebujete novou kancelářskou tiskárnu, ale nejste si jisti, kterou si vybrat? Správný výběr tiskárny může znamenat obrovský rozdíl a je třeba zvážit mnoho faktorů. A´t už hledáte řešení, které vám ušetří prostor nebo analyzujete správné využití zařízení; náš nejnovější průvodce vám pomůže.

A4 printer line up