Černobílé tiskárny

Spolehlivé a jednoduché

Pokud není potřeba barevný tisk, černobílé tiskárny nabízejí cenově výhodnou možnost kancelářského tisku, která není na úkor kvality ani rychlosti.

Nedovolte, aby pomalá kancelářská tiskárna snižovala produktivitu práce. Černobílé tiskárny jsou často jedny z nejrychlejších tiskáren, proto si ověřte, jaký počet stránek za minutu tiskárna zvládne a jak rychle dokáže vytisknout první stránku. Pokud je problém s místem, poohlédněte se po stolních tiskárnách s menšími rozměry.

Díky volitelnému bezdrátovému připojení můžete umožnit rychlý a snadný tisk z jakéhokoli telefonu nebo notebooku připojeného k síti Wi-Fi.

BP-70M65

Zvýšení produktivity a efektivity na pracovišti

Můžete také zvážit pořízení černobílé multifunkční tiskárny typu „all-in-one“. Tyto multifunkční tiskárny spojují tisk, faxování, skenování a kopírování do jednoho řešení, takže váš tým najde vše potřebné na jednom místě. Kromě toho, mnoho multifunkčních tiskáren nabízí také pokročilé dokončovací funkce, které umožňují rychle a jednoduše vytvářet vysoce kvalitní brožury a brožury se šitím.

Zamyslete se nad svými tiskovými potřebami: potřebujete často výtisky formátu A4 a A3? Formát A3 je užitečný, ale potřebují ho vaše týmy?

Abyste mohli pokračovat v digitální transformaci a digitalizovat tradičně papírové pracovní postupy, umožňují multifunkční tiskárny skenovat do e-mailu. Můžete tak naskenovat papírový dokument a odeslat jej e-mailem přímo ze zařízení zvolenému příjemci. Případně můžete skenovat přímo do složek nebo do softwaru pro správu dokumentů.

A woman using an MFP in an office

Uchovávejte vaše data v bezpečí

Vaše firemní data jsou cenná, ale tiskárnu lze napadnout stejně jako například notebooky. Paměť tiskárny může obsahovat data všech vašich výtisků, takže tiskárny potřebují zabezpečení stejně jako notebooky nebo stolní počítače.

Určitě se zaměřte na bezpečnostní funkce, jako je šifrování, systém pro správu důvěryhodných aplikací a firmware s automatickým léčením.

Man-pressing-lock-icon-on screen

Chytrý software pro správu tisku a správu dokumentů

Se softwarem pro správu tisku můžete snadno a rychle ovládat vaši flotilu tiskáren.

Software pro správu dokumentů a tisku vám pomůže rozhodnout, kdo bude moci jednotlivé tiskárny používat. Mohou to být celé týmy nebo vybraní jednotlivci. Můžete také vybrat, kdo může moci používat určité funkce - například umožnit marketingovému oddělení přístup k barevnému tisku a ostatním uživatelům povolit pouze černobílý tisk. Může pomoci zlepšit správu dokumentů, bezpečné ukládání dokumentů a mnoho dalšího.

Díky funkcím pro správu přístupu uživatelů, snížení plýtvání papírem a kontroly tiskárny můžete zajistit, aby vaše tiskárna byla nákladově efektivní.

Office workers working at desk and an informal meeting