Team meeting with display
Team meeting with display

Audiovizuální služby

Profesionální a personalizované AV služby a AV řešení na míru splňující požadavky všech typů zákazníků a organizací.

Audiovizuální služby

Audiovizuální služby od společnosti Sharp

Sharp je již mnoho let lídrem na trhu audiovizuálních technologií a nadále poskytuje prvotřídní AV služby, které je doprovázejí.

Zaměstnáváme specializované týmy vysoce kvalifikovaných a zkušených AV konzultantů, kteří úzce spolupracují s našimi klienty na poskytování AV služeb na míru a AV řešení na míru, která splňují všechny požadavky zákazníků.

Displeje a AV zařízení

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, naše řada AV řešení podporuje spolupráci, zlepšuje prezentace a obohacuje komunikaci v každém prostředí.

People in a meeting

Interaktivní displeje BIG PAD

Poutavé, dotykové, digitální interaktivní displeje, které jsou ideální pro poskytování smysluplného obsahu a společné prezentace.

People in a meeting

Windows Collaboration Display

Inteligentní senzory a integrované technologie dělají z Windows collaboration displaye dokonalý nástroj pro obchodní jednání a videokonference.

A man serving a pizza

Displeje Digital Signage

Ideální pro jakékoli prostředí – od maloobchodu až po podnikové – displeje digital signage poskytují výkonnou a podmanivou vizuální komunikaci.

AV řešení

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, naše AV řešení nabízejí širokou škálu možností instalace a intuitivního softwaru, který vaše sdělení předá

A shopping mall

Videostěny

Videostěny poskytují nejvyšší vizuální kvalitu a lze je nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly jakémukoli komerčnímu prostoru - to nejlepší v současné zobrazovací technice.

Sharp touch viewing software

AV Software

Ať už učíte, školíte, spolupracujete, řídíte projekty nebo jednoduše diskutujete v rámci brainstormingu, naše sada intuitivních interaktivních softwarových aplikací vám poskytne ideální nástroje.

Stand and wall mount

AV stojany, nástěnné držáky a příslušenství

Ne všechny komerční prostory vypadají stejně. Nabízíme širokou škálu možností instalace napříč všemi našimi AV řešeními. Od nástěnných držáků po mobilní stojany, výškově nastavitelné podpěry a další – ať jsou vaše požadavky jakékoli, máme řešení.

AV Instalace a školení

Vysoce kvalifikované AV instalační týmy společnosti Sharp zahrnují AV konzultanty, inženýry a důvěryhodné partnery, kteří úzce spolupracují s klientem na instalaci AV řešení.

Chápeme důležitost toho, aby byla technologie pro vaši organizaci tak snadná, jak jen může být. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a uživatelsky přívětivé. Naše školicí programy na míru zajistí, že ze svého AV zařízení vytěžíte maximum.

Ať už máte silné technické zázemí nebo jste ve světě audiovizuálních technologií nováčkem, vyvineme vlastní AV školicí program, abychom zajistili, že uživatelé pochopí každou funkci.

Friendly trainer with displays

Proč si vybrat Sharp pro poskytování vašich AV služeb?

  • Specializovaní a dedikovaní AV konzultanti: Náš přátelský, profesionální personál se postará o vše od počátečního dotazu až po školení, kontrolu a správu účtu.
  • Špičková AV řešení: Oceňované produkty a technologie navržené tak, aby byly inovativní, a přesto se snadno používaly.
  • AV řešení na míru: Řešení na míru, která uspokojí každý sektor, odvětví a rozpočet.
  • Důvěryhodná globální značka: S desítkami let zkušeností v oblasti audiovizuálního vývoje vyrábí Sharp nejpokročilejší technologii displejů na světě.

Vždy vám rádi uspořádáme prezentace našich řešení a provedeme vás našimi AV službami. Pro více informací nás kontaktujte.

People in a meeting with screen