Team meeting with display
Team meeting with display

Audiovizuální služby

Profesionální a personalizované AV služby a AV řešení na míru splňující požadavky všech typů zákazníků a organizací.

Audiovizuální služby

Audiovizuální služby od společnosti Sharp

Sharp je již mnoho let lídrem na trhu audiovizuálních technologií a nadále poskytuje prvotřídní AV služby, které je doprovázejí.

Díky našemu týmu odborníků působíme pro naše zákazníky jako konzultační partner. Jsme schopni identifikovat a doporučit optimální řešení pro projekty jakékoliv velikosti, kombinujeme přitom naše produkty s řešeními od třetích stran, abychom co nejlépe vyhověli specifikacím zákazníků. 

Nabízíme produkty, jejichž kompatibilita a spolehlivost byla důkladně ověřena. Využíváme dlouholetá partnerství s integrátory a využíváme jejich specializace k zajištění, že váš projekt bude realizován s největší pečlivostí. 

Od počátečního návrhu až po finální implementaci projektu zajišťujeme komplexní projektové řízení, včetně koordinace instalace a závěrečného předání funkčního řešení. Nabízíme rovněž školení pro vaše zaměstnance, aby byli schopni plně nové technologie využívat.

Nákupem přímo od Sharp získáváte nejen nejvýhodnější ceny, ale i přístup k technické podpoře přímo od výrobce, což zajišťuje rychlé a efektivní řešení jakýchkoliv dotazů či problémů.

Proč si vybrat Sharp pro poskytování vašich AV služeb?

  • Specializovaní a dedikovaní AV konzultanti: Náš přátelský, profesionální personál se postará o vše od počátečního dotazu až po školení, kontrolu a správu účtu.
  • Špičková AV řešení: Oceňované produkty a technologie navržené tak, aby byly inovativní, a přesto se snadno používaly.
  • AV řešení na míru: Řešení na míru, která uspokojí každý sektor, odvětví a rozpočet.
  • Důvěryhodná globální značka: S desítkami let zkušeností v oblasti audiovizuálního vývoje vyrábí Sharp nejpokročilejší technologii displejů na světě.

Vždy vám rádi uspořádáme prezentace našich řešení a provedeme vás našimi AV službami. Pro více informací nás kontaktujte.

People in a meeting with screen

AV Instalace a školení

Vysoce kvalifikované AV instalační týmy společnosti Sharp zahrnují AV konzultanty, inženýry a důvěryhodné partnery, kteří úzce spolupracují s klientem na instalaci AV řešení.

Chápeme důležitost toho, aby byla technologie pro vaši organizaci tak snadná, jak jen může být. Naše produkty jsou navrženy tak, aby byly intuitivní a uživatelsky přívětivé. Naše školicí programy na míru zajistí, že ze svého AV zařízení vytěžíte maximum.

Ať už máte silné technické zázemí nebo jste ve světě audiovizuálních technologií nováčkem, vyvineme vlastní AV školicí program, abychom zajistili, že uživatelé pochopí každou funkci.

Friendly trainer with displays

Displeje a AV zařízení

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, naše řada AV řešení podporuje spolupráci, zlepšuje prezentace a obohacuje komunikaci v každém prostředí.

People in a meeting

Interaktivní displeje BIG PAD

Poutavé, dotykové, digitální interaktivní displeje, které jsou ideální pro poskytování smysluplného obsahu a společné prezentace.

People in a meeting

Windows Collaboration Display

Inteligentní senzory a integrované technologie dělají z Windows collaboration displaye dokonalý nástroj pro obchodní jednání a videokonference.

A man serving a pizza

Displeje Digital Signage

Ideální pro jakékoli prostředí – od maloobchodu až po podnikové – displeje digital signage poskytují výkonnou a podmanivou vizuální komunikaci.

AV řešení

Ať už jsou vaše požadavky jakékoli, naše AV řešení nabízejí širokou škálu možností instalace a intuitivního softwaru, který vaše sdělení předá

A shopping mall

Videostěny

Videostěny poskytují nejvyšší vizuální kvalitu a lze je nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly jakémukoli komerčnímu prostoru - to nejlepší v současné zobrazovací technice.

Sharp touch viewing software

AV Software

Ať už učíte, školíte, spolupracujete, řídíte projekty nebo jednoduše diskutujete v rámci brainstormingu, naše sada intuitivních interaktivních softwarových aplikací vám poskytne ideální nástroje.

Stand and wall mount

AV stojany, nástěnné držáky a příslušenství

Ne všechny komerční prostory vypadají stejně. Nabízíme širokou škálu možností instalace napříč všemi našimi AV řešeními. Od nástěnných držáků po mobilní stojany, výškově nastavitelné podpěry a další – ať jsou vaše požadavky jakékoli, máme řešení.