Three workers at communal desk with a printer in the background
Three workers at communal desk with a printer in the background

Dokumentové a tiskové služby

Dokumentové a tiskové služby Sharp vám zajistí přístup k odborným znalostem a nástrojům, které potřebujete ke snížení nákladů na tisk a kopírování, zvýšení produktivity zaměstnanců, ochraně vašich cenných informací a efektivnější správě flotily tiskáren.

Služby a řešení

Co jsou dokumentové a tiskové služby?

Nabízíme řešení pro správu dokumentů, která potřebujete ke snížení nákladů na tisk a kopírování, zvýšení produktivity zaměstnanců, ochraně vašich cenných informací a efektivnější správě vaší flotily tiskáren a spotřebního materiálu. To zahrnuje optimalizaci tiskového prostředí, zachycování a sdílení informací, které jsou uzamčeny v papírových a digitálních dokumentech, a pomoc při vyhledávání, přístupu a sdílení informací v kanceláři nebo na cestách.

Díky našim odborným znalostem v oblasti správy dokumentů a tisku věnujeme čas pochopení vašich obchodních potřeb a poté vám poskytneme správné nástroje a dovednosti pro efektivnější správu vašeho tiskového prostředí, životního cyklu dokumentů a využití tisku - a to nyní i v budoucnu.

Man-and-woman-at-office-desk-looking at paper

Optimalizujte své prostředí pro dokumenty a tisk

Sharp nabízí kompletní řadu oceňovaných tiskáren a multifunkčních zařízeních s pokročilými funkcemi procesu zpracování dokumentů a zabezpečení tisku, které poskytují vynikající všestrannost a spolehlivost. Správný hardware je však pouze jedním z prvků potřebných k úplné optimalizaci správy dokumentů