Mobilní tisk

Tiskněte bezpečně ze svého mobilu

Pokud pandemie COVID-19 něco prokázala, pak to, že význam mobility zaměstnanců a používání osobních mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, nebyl ve firmách nikdy tak rozšířený. Při správném nasazení mohou tato vlastní zařízení (BYOD):

  • Zvyšovat flexibilitu - pro zaměstnance je mnohem snazší vytvářet a sdílet informace, tehdy a tam, kde je potřeba.
  • Zvyšovat produktivitu - lidé se nemusí přihlašovat k počítači, aby otevřeli dokumenty, ale mohou k nim přistupovat a tisknout je přímo ze svého mobilního zařízení.
  • Zvyšovat spokojenost zaměstnanců - lidé mají větší možnost volby a mohou pracovat způsobem, který jim vyhovuje.
  • Snižovat náklady - není třeba kupovat a udržovat počítače na pracovišti a je třeba méně školení.

Používání vlastních zařízení však přináší značné problémy, pokud jde o způsob integrace mobilních tiskových řešení do síťové infrastruktury organizace, aby bylo možné sledovat a spravovat aktivity mobilních uživatelů. Pokud jsou implementována bez ohledu na zabezpečení a správu v rámci komplexních zásad zabezpečení tisku, mohou odhalovat zranitelná místa a rizika neoprávněného přístupu, kterými vystavují důvěrné informace nebo dokonce celou síť.
 

Man-at-desk-using-mobile

Umožnění mobility, zvýšení produktivity

Naše mobilní řešení, která jsou součástí řady mobilních aplikací Sharp a jsou také součástí našich Řízených tiskových služeb (MPS), vám umožní plně integrovat mobilní zařízení všech typů, aniž by bylo ohroženo zabezpečení vaší sítě. Mimo to, že naše mobilní tisková řešení poskytují lidem svobodu a flexibilitu při tisku informací z jejich telefonů, tabletů a notebooků, jim však také pomáhají bezpečně skenovat a sdílet dokumenty, když jsou mimo kancelář.

To znamená, že můžete využívat výhod:

  • Pohodlného tisku - stačí vybrat dokument, zobrazit náhled a vytisknout cokoli potřebujete přímo na tiskárnách a multifunkčních zařízeních Sharp z podporovaného mobilního zařízení.
  • Zjednodušeného skenování - tištěné dokumenty lze na podporovaných tiskárnách a kopírkách Sharp skenovat do formátu PDF a prohlížet přímo v mobilních zařízeních.
  • Plynulé spolupráce - naskenované soubory můžete snadno sdílet s dalšími podporovanými aplikacemi nebo je ukládat do cloudu.

Stručně řečeno, s našimi mobilními řešeními můžete tisknout z mobilních zařízení stejně snadno jako z kancelářského počítače.
 

Two people-in office-looking at tablet-lifestyle