A man holding a pen whilst using a laptop
A man holding a pen whilst using a laptop

Řešení dle tématu

Společnost Sharp nabízí komplexní portfolio oceňovaných řešení pro vizualizaci a správu informací, jež podnikům všech velikostí pomáhají transformovat způsob, jímž s informacemi pracují.

Služby a řešení

Každá organizace čelí mnoha výzvám a často potřebuje širokou škálu technologií, aby uspokojila potřeby podniku, jeho zaměstnanců a v neposlední řadě i zákazníků.

Společnost Sharp nabízí komplexní portfolio oceňovaných řešení pro vizualizaci a správu informací, jež podnikům všech velikostí pomáhají transformovat způsob, jímž s informacemi pracují.

Řešení dle tématu

Zabezpečení

Zabezpečení informací

Společnost Sharp si je vědoma, že zabezpečení informací je nezbytnou součástí strategie správy dokumentů a tisku. Pokud dojde k odcizení nebo ohrožení obchodně citlivých nebo kritických informací, může to mít obrovské provozní a finanční dopady, ze kterých se mnoho podniků nikdy plně nevzpamatuje.

Tiskárny a multifunkční zařízení Sharp proto disponují sadou bezpečnostních funkcí. Jsou navrženy tak, aby vám pomohly kontrolovat a spravovat zásady zabezpečení tisku. Chrání také vaše informace a dokumenty před mnoha fyzickými a kybernetickými bezpečnostními hrozbami a zároveň splňují požadavky na dodržování právních předpisů.

Společnost Sharp může také vše spravovat za vás prostřednictvím služby Smart Security Service. Zahrnuje naši službu Smart Security Service, která vám pomůže porozumět hrozbám, jež ohrožují vaši firmu a zajistí ochranu přizpůsobenou vašim individuálním potřebám.

Man-pressing-lock-icon-on screen

8K technologie

8K technologie

Pokud obrázek vydá za tisíc slov, pak je 8K celý román. 8K displeje jdou mnohem dál než HD a 4K a poskytují ohromující obraz s vysokým rozlišením pro výjimečně čisté a realistické snímky, prezentace, videa a další audiovizuální obsah. Předpokládá se, že přinese obrovské výhody v nejrůznějších oblastech, jako je celoplošné vysílání, lékařská péče, inženýrství, design, bezpečnost, a pro společnost jako celek.

Vizí společnosti Sharp je změnit způsob, jakým je svět vnímán, a to s takovou úrovní detailů a realismu, jakou jsme dosud nezažili. Ekosystém Sharp 8K pomáhá nově definovat naše vnímání reality a odhalit to, co naše oči nejsou schopny vidět. Naše revoluční technologie 8K vytváří obraz s ultra vysokým rozlišením a věrnými barvami, který má 16krát vyšší rozlišení než Full-HD, což současná generace obrazu 4K jednoduše nedokáže.

Jsme v čele hnutí 8K, podporujeme rozšiřování 8K aplikací a vytváříme další příležitosti pro firmy, aby mohly využívat mimořádně detailní obraz a video.

Two men looking at a large display in a car showroom

Hybridní práce

Řešení hybridní práce

V důsledku pandemie COVID-19 je nyní v mnoha organizacích hybridní práce nezbytná a firmy tak musely najít způsoby, jak kombinovat práci v kanceláři, doma a na dálku. Pokud je zavedena efektivně, může být velmi přínosná - a to jak pro organizaci ve smyslu produktivnější, motivovanější a flexibilnější pracovní síly, tak pro její zaměstnance, kteří si mohou užívat lepší rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.

Hybridní pracovní řešení společnosti Sharp vám umožní pracovat chytřeji a zároveň bezpečně a efektivně. Naše portfolio zahrnuje celou řadu AV zařízení a nástrojů, které vám pomohou zavést efektivní pravidla hybridní práce a usnadnit všem pracovní život. Patří mezi ně moderní displeje, stolní monitory, projektory, videokonferenční zařízení, podpůrný AV software a příslušenství.

Woman attending an online meeting from home

Budoucnost práce

Řešení budoucnosti práce

Zvyšte smysluplnost práce pro vaše zaměstnance. Podpořte jejich úspěch, růst a kariérní rozvoj zavedením technologií, které jim umožní zůstat ve spojení a být produktivní.

Ve společnosti Sharp věříme, že skutečnými hybateli každé firmy jsou lidé a že čím více mají pravomocí, tím úspěšnější vaše firma může být. Proto si uvědomujeme, že je důležité plně porozumět jejich očekáváním a představám o „pracovišti budoucnosti“.

Na základě našeho vlastního výzkumu a aktuálních znalostí se s vámi můžeme podělit o výsledky, kterými společně posouváme pracoviště kupředu. V celé řadě našich článků se zabýváme tím, jak se můžeme zaměřovat na lidi, protože ti jsou hybnou silou každé firmy.

Group of young work colleagues in an informal meeting

Proč si vybrat společnost Sharp jako svého technologického partnera?

Uvědomujeme si, že potřeby vaší firmy jsou jedinečné a často se vyvíjejí. Naši specializovaní a zkušení konzultanti s vámi budou úzce spolupracovat, aby pochopili vaše cíle a navrhli řešení, které bude vyhovovat vám i vašemu týmu, a to jak nyní, tak i v následujících letech.

Již mnoho let navrhujeme v rámci oboru inovativní a špičková řešení, včetně oceňovaných produktů a technologií (více informací dle konkrétního prostředí). A máme desítky let zkušeností napříč všemi odvětvími, velikostmi společností a obchodními prostředími.

V případě osobních služeb a vysoce kvalitních AV řešení nebo řízených tiskových služeb od důvěryhodné globální značky se můžete spolehnout na společnost Sharp.