People in a meeting
People in a meeting

Kariéra

Sharp Europe je součástí Sharp Corporation, globální technologické společnosti, která zaměstnává více než 49 000 lidí po celém světě a je expertem v oblasti inovací pro firmy i spotřebitele.

O společnosti Sharp
Společenská odpovědnost firmy (CSR)

Naše poslání

Naším posláním je umožnit podnikům a organizacím v celé Evropě zvýšit výkonnost a přizpůsobit se pracovištím budoucnosti prostřednictvím řady produktů a služeb v oblasti podnikových technologií.

Zákazník na prvním místě

Služby a produkty společnosti Sharp sahají od tiskáren a plochých obrazovek s pokročilou technologií, přes platformy pro spolupráci realizované v partnerství s dalšími předními značkami až po kompletní IT služby, a představují tedy širokou a zároveň integrovanou nabídku, která z nás činí skutečného technologického partnera našich zákazníků.

Základem našeho úspěchu není jen to, co můžeme nabídnout, ale i to, jak to poskytujeme. Naše technologická řešení, která slouží organizacím od malých podniků až po velké korporace, jsou přizpůsobena konkrétním prioritám a požadavkům našich zákazníků. Naši lidé jsou odborníci ve svém oboru a jsou schopni pomoci našim zákazníkům orientovat se v neustále se vyvíjejícím technologickém prostředí, zatímco oni se soustředí na své podnikání.

Office workers working at desk and an informal meeting

Lidé na prvním místě

Není tedy divu, že naši lidé jsou základem našeho podnikání a našeho úspěchu. Plnění naší mise vyžaduje, abychom měli skvělé lidi, lidi se specifickými dovednostmi a odbornými znalostmi, ale hlavně lidi nadšené pro spolupráci s kolegy a zákazníky, s cílem dosáhnout úspěchu prostřednictvím technologií. Je to skvělá příležitost pro talentované lidi, aby si tuto cestu užili společně s námi.

People huddled in a circle