Office workers working at desks
Office workers working at desks

Informace o multifunkčních tiskárnách

Multifunkční tiskárny, které jsou nezbytnou součástí každodenního chodu firmy nebo domácí kanceláře, jsou k dispozici v rámci široké nabídky, která vyhoví potřebám všech typů zákazníků.

Multifunkční tiskárny, které vám bude vyhovovat...

Nezáleží na tom, zdali začínáte v malém podniku, nebo vybavujete celé podlaží kanceláří či tiskové oddělení, k dispozici jsou zařízení, která vyhoví všem potřebám.

Ať už se jedná o pouze černobílé zařízení, nebo o plnobarevnou multifunkční tiskárnu schopnou kopírovat, tisknout, skenovat a faxovat - zařízení umí vše, na co si jen vzpomenete. Takové multifunkční tiskárny mohou pomoci s digitální transformací ve vaší firmě, připojit a ukládat data v cloudových systémech a chránit vaše informace pomocí integrované pokročilé bezpečnostní technologie.

Díky možnostem dokončování, včetně třídění, sešívání, děrování a tvorby brožur, pak můžete zařízení skutečně přizpůsobit svým potřebám, což vám pomůže zachovat bezpečnost, snížit množství odpadu a vytvářet dokumenty zcela dle vašich obchodních požadavků.

Stolní nebo kancelářské multifunkční tiskárny?

Základní stolní multifunkční tiskárny schopné produkovat vysoce kvalitní dokumenty jsou vám vždy po ruce a podporují potřeby tisku s omezenou kapacitou tam, kde není dostatek prostoru.

Větší kancelářské multifunkční tiskárny pomáhají podnikům, které potřebují denně pořídit stovky nebo dokonce tisíce výtisků, kopií nebo skenů. Jsou schopny podporovat hned několik tiskových oddělení, tiskárny pro nízkonákladový produkční tisk pak vyhoví prostředí s obzvláště vysokým objemem tisku.

Small workgroup informal meeting with printer in background

Barevné nebo černobílé multifunkční tiskárny?

Barevné multifunkční tiskárny poskytují ostrý a jasný barevný tisk a jsou k dispozici od stolních zařízení pro domácnosti a malé firmy až po velkokapacitní stroje na úrovni korporací. Jsou ideální pro tisk interních marketingových a materiálů pro klienty a náklady můžete spravovat pomocí softwaru pro správu tisku.

Pro minimální požadavky na tisk v domácí kanceláři vám mohou postačit základní stolní černobílé multifunkční tiskárny. Větší černobílé multifunkční tiskárny jsou však oblíbené zejména při tisku velkoobjemových, textově náročných dokumentů, jako jsou faktury, poznámky a interní komunikace, takže jsou ideální volbou například pro účetní oddělení nebo podatelny.

Colleagues discussing printed documents at desk

Důvěra v zabezpečení dat

Multifunkční tiskárny mohou být vybaveny pevným diskem nebo diskem SSD, na který se ukládají všechny výtisky, skeny a kopie, ale věděli jste, že pokud je necháte nechráněné, mohou se vaše data stát terčem útoku a manipulace? Mnoho MFP a tiskáren nyní nabízí širokou škálu vylepšených bezpečnostních opatření, která pomáhají chránit citlivé informace uložené ve firemních zařízeních a jsou součástí standardní výbavy nebo volitelného příslušenství, včetně;

  • šifrování S/MIME pro zabránění napadení při přenosu e-mailu
  • zabezpečení pomocí seznamu důvěryhodných aplikací
  • firmware s automatickým léčením pro zálohování nastavení a pomoc při obnově v případě útoku
  • bezpečné uvolnění tisku bez serveru pro zajištění důvěrnosti dat
  • prověřovací záznam a pravidla ověřování identity uživatelů
  • uplatňování zásad zabezpečení

Při zvažování vhodných možností nákupu nezapomeňte posoudit úroveň zabezpečení, kterou ve své firmě vyžadujete, aby vás zařízení plně ochránilo.

Man-pressing-lock-icon-on screen

Rozšiřování dle potřeb vaší firmy

Pro rozhodnutí o tom, které zařízení pro vás bude nejvhodnější zohledněte vaše potřeby a míru vynaložených nákladů. Multifunkční tiskárnu můžete později rozšířit, aby vyhovovaly rostoucím potřebám vašeho podniku.

Například stolní multifunkční tiskárny jsou k dispozici v plnobarevných variantách a lze je doplnit o možnosti dokončování jako jejich větší velkokapacitní protějšky, takže je můžete upgradovat zcela dle vašich potřeb. S vašimi rostoucími potřebami může růst i vaše zařízení, přidáním dalších zásobníků se zvýší kapacita papíru a stolní multifunkční tiskárna se snadno a bez rušivých dopadů změní na samostatně stojící zařízení.

BP-70M65 product image