Man using a laptop and smartphone
Man using laptop and smartphone with printer in foreground

Synappx™ Go

Produktivita, ať jste kdekoli.

Kontaktujte nás

Synappx™ Go

Synappx™ Go pomáhá, aby se s vámi obsah a informace pohybovaly po celém pracovišti. Pomocí obyčejného chytrého telefonu můžete snadno škálovat obsah na velký displej nebo skenovat dokumenty a uvolňovat tiskové úlohy z multifunkční tiskárny.

 • V dnešním světě roste závislost na mobilních zařízeních, protože z chytrého telefonu lze dělat téměř cokoli. Proč tedy pomocí něj také netisknout či nesdílet obsah?
 • Pouhým použitím aplikace Synappx Go můžete zjednodušit používání několika technologií na schůzkách a na pracovišti. To může pomoci snížit frustraci, se kterou se mnozí zaměstnanci potýkají při používání více zařízení.
 • Zaměstnanci si nebudou muset dělat starosti s přístupem k obsahu nebo připojováním zařízení, která neznají, protože vše mohou provádět přímo ze svého mobilního telefonu.

Chcete-li se o systému Synappx Go dozvědět více, stáhněte si náš katalogový list z níže uvedené sekce ke stažení.

Man using laptop and mobile phone with a printer in foreground

Synappx™ Go

Produktivita, ať jste kdekoli.

Thumbs up cartoon

Multifunkční tiskárny a displeje jsou osobnější!

Synappx Go vám pomáhá dosáhnout během pracovního dne více. Udělejte své pracoviště chytřejším a využijte technologie, které máte k dispozici, k usnadnění spontánní spolupráce.

 • Postupujte podle jednoduchého průvodce nastavením.
 • Stačí použít aplikaci, není třeba se učit zařízení používat.
 • Nastavte si personalizované předvolby skenování a přístupu ke cloudovému úložišti pro úsporu času.
Cartoon of three people infront of an interactive display and someone holding a phone

Spolupráce na cestách!

Synappx Go pomáhá spolupracovat s podporovanými displeji kdykoli a odkudkoli. Váš tým se může scházet nejen v konferenční místnosti, ale také v malé jednací místnosti nebo v kavárně. I chodby se mohou stát pracovními prostory pro spolupráci.

 • Pro zobrazení obsahu na displeji Sharp stačí přiložit zařízení ke značce NFC.
 • Členové týmu mohou také pouhým přiložením načítat obsah a spolupracovat.
 • Upravený obsah se uloží zpět do původních umístění.
Mobile and printer infographic

Zjednodušené skenování a uvolňování tisku

Není třeba se učit používat všechny různé multifunkční tiskárny nebo procházet složitými přihlašovacími procesy. Skenování dokumentů nebo uvolňování tisku je na multifunkční tiskárně Sharp snadnější než kdykoli předtím! Stačí přiložit mobilní telefon na značku NFC.

 • Maximalizujte pohodlí a soukromí díky funkci uvolnění tisku Synappx Go, která umožňuje vytisknout úlohy na multifunkční tiskárně.
 • Skenujte dokumenty do často používaných míst určení, na vaši e-mailovou adresu, skupině osob nebo do vybraných služeb cloudových úložišť.

Centralizovaná správa

Portál pro správuSynappx Admin Portal umožňuje sledovat a spravovat aplikace Synappx z jednoho místa. Správci zde získávají centralizovanou kontrolu nad všemi potřebnými součástmi aplikací Synappx Applications. K dispozici jsou vizualizovaná data, která správcům umožňují nahlédnout do organizačních trendů.

Cartoon of a cloud

Bezpečnost je naší prioritou číslo jedna

Bezpečnost je vždy v popředí zájmu inovativních technologií společnosti Sharp. Díky technologiím Microsoft® Azure, Microsoft® 365, Google Workspace™ a osvědčeným bezpečnostním zásadám společnosti Sharp jsou aplikace a služby Synappx chráněny víceúrovňovým zabezpečením. Chcete-li se dozvědět více o zabezpečení Synappx, stáhněte si naši bílou knihu o zabezpečení (EN).

Cartoon of electronic devices linked to a cloud with a padlock
Ke stažení

Synappx™ Go Datasheet

v1.0

Synappx™ Security Whitepaper

v1.0

Produktivita, ať jste kdekoli

Synappx™ Go pomáhá zjednodušit skenování a tisk dokumentů. Pomocí aplikace Synappx Go můžete tisknout soubory z vašeho cloudového úložiště, skenovat dokumenty kolegům a tisknout uvolněný obsah z počítače na libovolném kompatibilním multifunkčním zařízení - bez přihlašování nebo změny nastavení multifunkčního zařízení.

Neplánované schůzky snadno a rychle

Synappx™ Go pomáhá spolupracovat kdekoli a kdykoli. S aplikací Synappx Go můžete se svým týmem sdílet obsah na libovolném kompatibilním displeji, spolupracovat při práci na souborech a ukládat je zpět na původní místa, aniž byste si museli rezervovat zasedací místnost.

Stáhněte si Synappx™ Go

Podpora Synappx™

Další pomoc a rady týkající se kteréhokoli z našich produktů Synappx, včetně uživatelských a administrátorských příruček, příruček systémových požadavků a často kladených otázek, naleznete v naší oblasti podpory.

Man using a computer