Man presenting at small workgroup hybrid meeting

Synappx™ Collaboration Hub

Chytřejší schůzky s lepší spoluprací

Kontaktujte nás

Synappx™ Collaboration Hub

Synappx™ Collaboration Hub umožňuje snadno zahájit jakoukoli schůzku s vlastním vybavením (BYOM), hybridní schůzku nebo schůzku v místnosti s PC. Plně bezdotykové ovládání všech procesů a činností na schůzkách z mobilního zařízení umožňuje soustředit se na spolupráci a dosažení vysoké produktivity.

 • Příprava a zahájení schůzky v průměru trvá až 12 minut*.
 • Mnoho hybridních schůzek využívá vybavení v místnosti, které může vyvolávat obavy uživatelů z neznámých ovládacích prvků a také hygienické obavy z kontaktu se sdíleným technologickým vybavením.
 • Mnoho malých a středních podniků používá kombinaci různých videokonferenčních platforem, které nabízejí různou úroveň uživatelského komfortu.
 • Existuje riziko, že v rámci schůzky za využití vlastního vybavení (BYOM) její hostitel neúmyslně sdílí citlivé údaje z osobního počítače.
 • Při používání různých cloudových služeb pro ukládání dat může být obtížné najít správné umístění pro konkrétní soubor.

Synappx Collaboration Hub umožňuje efektivní a příjemně produktivní schůzky a nabízí konzistentní uživatelský komfort s jakoukoli používanou cloudovou službou. Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si náš katalogový list z níže umístěné sekce ke stažení.

** Na základě společného průzkumu společností Sharp a Spiceworks mezi středně velkými organizacemi z roku 2017.
Colleagues discussing during small workgroup hybrid meeting

Efektivní správa jakéhokoli typu konfigurace konferenčního prostoru

Uvádíme několik standardních konfigurací schůzek, které se vyznačují stejně konzistentním a efektivním uživatelským komfortem:

 • Osobní prostor: Synappx nainstalován na uživatelském počítači
 • Malá jednací místnost: Synappx nainstalovaný na uživatelském počítači, připojeném k velkoformátové obrazovce.
 • Konferenční místnost: Synappx nainstalovaný na uživatelském počítači, připojeném k velkoformátové obrazovce s kamerou, ozvučením, mikrofonem a technologií bezdrátového vysílání.
 • Velká zasedací místnost: Synappx nainstalovaný na počítači v místnosti a snadné ovládání velkoformátové obrazovky se všemi použitými zařízeními Pro AV
Home, online and boardroom meeting icons

Synappx™ Collaboration Hub

Chytřejší schůzky s lepší spoluprací

meeting room infographic

Snadný a plynulý přechod od „osobního“ k „sdílenému“

 • Stejný uživatelský komfort, ať už používáte osobní počítač, sofistikovanou vestavěnou počítačovou sestavu v místnosti nebo některou z populárních cloudových videokonferenčních platforem.
 • Žádné obtíže nebo obavy ohledně přístupu k připojeným kamerám a dalšímu AV vybavení v rámci hybridní schůzky
 • Snadný přístup ke cloudovým dokumentům a jejich sdílení se všemi účastníky schůzky
PC tower, virus, mobile, WiFi infographic

Méně obav, více produktivity

 • Žádné obavy nebo strach z používání neznámého vybavení zasedací místnosti
 • Žádné obavy o hygienu při kontaktu se sdíleným zařízením při používání aplikace Synappx Go na mobilním zařízení
 • Úplná kontrola všech procesů a činností na schůzkách z pohodlí příručního mobilního zařízení.
 • Používání počítače v místnosti eliminuje neúmyslné sdílení důvěrných informací v rámci BYOM.
Display screen with cloud and connectivity icons

Automatizovaná a efektivní obsluha

 • Stejné postupy a známé možnosti nabídek při přístupu k datům z více cloudových úložišť nebo při použití různých cloudových videokonferenčních platforem nebo různých značkových AV zařízení.
 • Standardizovaná nabídka a proces konfigurace při uskutečňování neplánovaných jednání nebo plánovaných schůzek v kalendáři

Centralizovaná správa

Portál pro správu Synappx Admin Portal umožňuje sledovat a spravovat aplikace Synappx z jednoho místa. Správci zde získávají centralizovanou kontrolu nad všemi potřebnými součástmi aplikací Synappx Applications. K dispozici jsou vizualizovaná data, která správcům umožňují nahlédnout do organizačních trendů.

Cartoon of a cloud

Bezpečnost je naší prioritou číslo jedna

Bezpečnost je vždy v popředí zájmu inovativních technologií společnosti Sharp. Díky technologiím Microsoft® Azure, Microsoft® 365, Google Workspace™ a osvědčeným bezpečnostním zásadám společnosti Sharp jsou aplikace a služby Synappx chráněny víceúrovňovým zabezpečením. Chcete-li se dozvědět více o zabezpečení Synappx, stáhněte si naši bílou knihu o zabezpečení.

Cartoon of electronic devices linked to a cloud with a padlock
Ke stažení

Synappx™ Collaboration Hub Datasheet

v1.0

Synappx™ Go Datasheet

v1.0

Synappx™ Meeting Datasheet

v1.0

Synappx™ Security Whitepaper

v1.0

Podpora Synappx™

Další pomoc a rady týkající se kteréhokoli z našich produktů Synappx, včetně uživatelských a administrátorských příruček, příruček systémových požadavků a často kladených otázek, naleznete v naší oblasti podpory.

Man using a computer