Woman reading on a tablet

Insights Hub

Od příběhů zákazníků až po špičkové bílé knihy - v Insight Hub společnosti Sharp naleznete všechny potřebné informace na jednom místě.

Novinky
Tiskové zprávy

Insights hub

Zjistěte, jak společnost Sharp umožňuje svým zákazníkům po celé Evropě zvyšovat výkon a přizpůsobovat se pracovištím budoucnosti prostřednictvím řady produktů a služeb podnikových technologií.

Naše podrobné výzkumné zprávy a bílé knihy vás provedou našimi produkty, organizací i celým odvětvím, od přehledů technologií až po legislativu a nové vzrušující objevy.

Najdete zde vše, co potřebujete vědět o produktech Sharp i našem podniku, a to na základě údajů ověřených v praxi, napsaných předními analytiky v oblasti podnikových technologií.

Blogové články

Postřehy a rady od našeho týmu odborníků z oboru a produktů ve společnosti Sharp, když zkoumáme nové oblasti technologických produktů a služeb, které utvářejí pracoviště budoucnosti.

Someone typing on a laptop

Bílé knihy a Zprávy o výzkumu

Prozkoumejte naše bílé knihy, kde najdete podrobný přehled našich produktů a služeb podnikových technologií.

Ponořte se do našich zpráv o výzkumu a získejte cenné informace o trhu a rady od předních evropských odborníků na obchod a technologie.

A man working

Případové studie

Jak ukazuje naše řada případových studií, dodáváme jedinečné, inovativní a oceněné produkty v tak rozmanitých oblastech, jako je tisk, audiovize, solární energie, prodejní místo, IT služby a spravované služby.

Podívejte se prosím a zjistěte, jak náš profesionální a personalizovaný přístup pomohl mnoha klientům v různých odvětvích najít nejúčinnější řešení jejich obchodních problémů.

Woman working at home office with laptop and printed documents