Futuristic globe
Futuristic globe

O společnosti Sharp

Sharp Europe je součástí Sharp Corporation, globální technologické společnosti proslulé svými zkušenostmi v oblasti B2B i spotřebitelských inovací.

O společnosti Sharp
Společenská odpovědnost firmy (CSR)

Založena na inovaci

Od svého založení v roce 1912 společnost Sharp Corporation neustále inovuje své originální produkty, od mechanických tužek „Ever-Sharp“ až po první elektronické kalkulačky s LCD displejem na světě, první kopírku v historii a řadu profesionálních displejů s rozlišením 8k.

Již od samého počátku byla společnost Sharp poháněna originalitou, počínaje naším zakladatelem Tokuji Hayakawou a jeho duchem upřímnosti a kreativity. Jedná o sílu, jež nás i dnes žene vpřed.

Přinášíme nová řešení, která vytvářejí nový způsob života, myšlení a bytí. Ale nepohání nás technologie, ale to, jak technologie pomáhá zlepšovat život vás i všech ostatních.

Sharp's founder Tokuji Hayakawa

Dnešní Sharp

Dnes se společnost Sharp Electronics věnuje zlepšování života lidí v práci i doma, a to prostřednictvím nejmodernějších technologií a závazku k inovacím, kvalitě, hodnotě a designu.

Výsledkem jsou jedinečné produkty a řešení Sharp - v souladu s naším mottem: „Vyrábíme produkty, které ostatní chtějí napodobovat!“.

Vytváříme inspirativní a inovativní řešení, která vám umožní být sami sebou a pomohou firmám vytvořit pracoviště budoucnosti.

Office workers using PCs at desks

Zaměřeno na Evropu

Sharp Europe je součástí Sharp Corporation, globální technologické společnosti, která zaměstnává více než 50 000 lidí po celém světě a je expertem v oblasti inovací pro firmy i spotřebitele. Po celé Evropě máme tři obchodní jednotky ve velkých městech, 17 prodejních kanceláří a čtyři výrobní závody.

Naším cílem je umožnit podnikům a organizacím všech velikostí od v celé Evropě zvýšit výkonnost a přizpůsobit se pracovištím budoucnosti prostřednictvím řady produktů a služeb podnikových technologií.

Naše firemní a podnikové produkty sahají od stolních přes multifunkční až po velkoobjemové tiskárny, dále zahrnují interaktivní i standardní obrazovky na bázi nejpokročilejší technologie plochých displejů na světě až po notebooky, zařízení elektronická prodejní místa (EPOS) a další inovativní produkty a řešení.

Evropská divize IT služeb společnosti Sharp rovněž poskytuje sofistikovanou nabídku integrovaných řešení a řízených služeb pro pracoviště a pomocí nejrůznějších IT služeb podporuje rychle se rozšiřující základnu národních a nadnárodních zákazníků.

Map of Sharp locations in Europe

Hledíme do budoucna

Již 60 let je společnost Sharp jedním z největších světových výrobců fotovoltaických panelů a nabízí solární moduly pro ekologickou výrobu energie. Společnost Sharp doposud dodala po celém světě více než 50 milionů fotovoltaických modulů.

Jako výrobce a poskytovatel služeb má společnost Sharp jedinečnou pozici pro poskytování důvěryhodného poradenství a ujištění zákazníků o tom, jak hladce mohou technologie spolupracovat.

Společnost Sharp investuje do nových technologických produktů a služeb, které pomáhají vytvářet pracoviště budoucnosti po celé Evropě, a zaujímá v tomto odvětví vedoucí postavení.

People at a desk using laptops with and MFP in the background