People in an office

Multifunkční tiskárny nejnovější generace

Pracoviště se navždy změnilo, práce se již neomezuje pouze na kancelář a mnoho zaměstnanců nyní může užívat výhod bohatých možností hybridní práce.

Cyber criminal

Sharp a Bitdefender

Antimalwarový software Bitdefender pomáhá chránit data před celou řadou kybernetických hrozeb. Zjistěte, jak může pomoci chránit vaše data.

Zjistěte více

Jak může Sharp pomoci?

Nejnovější generace kancelářských multifunkčních tiskáren Sharp vám poskytne inteligentní technologie, které vám umožní zůstat ve spojení a být produktivní skutečně odkudkoli - a umožní vaší firmě využít možností hybridního pracoviště.

Tyto multifunkční tiskárny pro pracoviště budoucnosti se bezproblémově integrují s infrastrukturou vaší společnosti a poskytnou zaměstnancům bezpečný a předpisům vyhovující přístup ke kancelářským tiskovým funkcím. A to odkudkoli a z jakéhokoli zařízení využívajícího cloudových nástrojů pro spolupráci. Díky vzdálenému monitorování a správě (RMM) však stále máte veškerou potřebnou kontrolu.

Bezproblémová konektivita

Naše multifunkční tiskárny pro pracoviště budoucnosti vám umožňují pracovat flexibilně – kdykoli a odkudkoli. Jsou prvními zařízeními, jež jsou vybavena nativním konektorem pro Microsoft Teams, takže uživatelé nyní mohou přistupovat, sdílet, skenovat a tisknout data ze svých kanálů Microsoft Teams, Google a SharePoint, bez dalšího softwaru. Funkce Single Sign-On (SSO) také poskytuje inteligentnější způsob přístupu k veřejným cloudovým službám. Můžete bezpečně přistupovat, sdílet, skenovat, tisknout a ukládat informace pomocí jediného, jednoduchého přihlášení z ovládacího panelu, takže si nemusíte pamatovat několik přihlašovacích údajů.

Pro ještě větší pohodlí umožňuje mobilní aplikace Synappx Go bezkontaktní a vzdálený tisk, který přizpůsobuje možnosti tisku novým požadavkům práce na hybridním pracovišti.

Díky připojení Bluetooth můžete svůj chytrý telefon spárovat s multifunkční tiskárnou a poté si na ovládacím panelu zobrazit adresář, takže je odesílání dokumentů vašim kontaktům mnohem efektivnější a snadnější.

A woman using CR5

Bezproblémové zabezpečení

Naše multifunkční tiskárny pro pracoviště budoucnosti disponují všemi bezpečnostními funkcemi vojenské úrovně, zaměřenými na uživatele, které jsou součástí standardní výbavy mnoha nejnovějších multifunkčních tiskáren Sharp, jako je kontrola přístupu, detekce narušení a firmware s funkcí automatického léčení. Nově také výkonným systémem BitDefender na ochranu před malwarem. Díky této ochraně si můžete být jisti, že budou vaše zařízení, data i firma vždy v bezpečí.

Aby se snížila pracovní zátěž vašeho IT týmu, jsou aktualizace zabezpečení poskytovány automaticky z cloudu, takže je kybernetická ochrana stále aktuální. Naše multifunkční tiskárny jsou integrovány s vašimi širšími strategiemi zabezpečení dat prostřednictvím systému pro správu bezpečnostních informací a událostí (SIEM). Naše bezpečnostní funkce vám navíc pomohou dosáhnout souladu s předpisy pro správu dat, jako je GDPR.

A woman using CR5

Bezproblémová produktivita

Hybridní způsob práce neznamená, že se práce stane komplikovanější. Naše multifunkční tiskárny pro pracoviště budoucnosti totiž obsahují mnoho funkcí navržených tak, aby zajistily maximální produktivitu s minimálním úsilím.

Disponují 10,1" ovládacím panelem s mimořádně citlivým dotykovým displejem, který reaguje stejně jako chytrý telefon a má stejně intuitivní ovládání.

K dispozici jsou také různé možnosti dokončování a skládání, které byly dříve k dispozici pouze u produkčních tiskáren pro nízkonákladový. Také nabízí inteligentní možnosti skenování, které maximalizují rychlost skenování, odstraňují přerušení práce díky detekci chybného zavedení papíru a optimalizují kvalitu obrazu pomocí umělé inteligence (AI), která zajišťuje nejlepší možné rozlišení, gradaci a úroveň komprese.

Colleagues using the Huddle space

Bezproblémová udržitelnost

Vylepšili jsme ekologické parametry našich multifunkčních tiskáren pro pracoviště budoucnosti a usnadnili tak plnění vašich ekologických závazků. Inovativní technologie zajišťují, že splňují, a často i překračují, národní předpisy pro úsporu energie a mají nízkou hodnotu typické spotřeby energie (TEC), která je až o 27 % nižší než u předchozích modelů.

Za účelem minimalizace spotřeby energie, nabízejí nejlepší úroveň spotřeby energie v pohotovostním režimu. Režim pro úsporu energie zabezpečí, že se zapínají/vypínají pouze ve stanovený čas. Disponují také snímačem pohybu, který zajišťuje, že zůstanou v režimu spánku, dokud nedetekuje přicházejícího uživatele.

Kromě toho se vyznačují rychlým zahříváním a toner s nízkým bodem tání spotřebovává méně energie, zatímco funkce ekologického doporučení navrhuje možnosti, jako je například ekologické skenování. Pro snížení plýtvání pak poskytují vyšší výtěžnost toneru a před automatickým vysunutím kazety vždy spotřebují veškerý toner. V neposlední řadě se při jejich výrobě používá až 10 % recyklovaného plastu.

Two people talking and scanning using the CR5