Group of young happy work colleagues

Budoucnost práce

Potřeby lidí by měly určovat podobu a účel technologií zítřka.

Porozumění potřebám pracovních sil budoucnosti

Ve společnosti Sharp věříme, že skutečnými hybateli každé firmy jsou lidé a že čím více mají pravomocí, tím úspěšnější vaše firma může být. Vzhledem k tomu, že lidé jsou v rámci vývoje technologií budoucnosti tím nejdůležitějším aspektem, je důležité plně porozumět jejich pracovnímu životu jak dnes, tak i v budoucnu.

Na základě našeho vlastního výzkumu a aktuálních znalostí jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o výsledky, kterými společně posouváme pracoviště kupředu.

The Power of the People

Utváření budoucnosti

Generace Z a mileniálové jsou novými generacemi pracovníků, které budou utvářet svět práce v nadcházejících letech. Jejich kariérní ambice, postoje k práci a znalosti nových technologií budou určovat kulturu budoucích pracovišť.

Ve společnosti Sharp jsme již dříve uspořádali řadu workshopů a tematických skupin s mladými odborníky, kteří teprve začínají pracovat, abychom z první ruky zjistili jejich představu o „pracovišti budoucnosti“.

Na základě těchto poznatků jsme provedli průzkum mezi více než 6 000 mladými i staršími kancelářskými pracovníky malých a středních podniků (SMB) v celé Evropě, abychom zjistili, jak globální pandemie ovlivnila jejich potřeby a priority do budoucna.

Přehled zde získaných zjištění je obsažen v nové zprávě, která rovněž nabízí odborné rady psycholožky Violy K. Krausové, která se zabývá budoucností práce ve smyslu toho, co je třeba zvážit při výběru řešení na pracovišti pro podporu nových způsobů práce.

Jak můžeme pomoci?

Řada materiálů ke stažení poskytuje přehled našich zjištění, pomáhá ilustrovat názory nové generace pracovníků a nabízí tipy a rady odborníků z oboru.

Future of Work Report2

Nejnovější zjištění

Naprostá většina Evropy byla po většinu minulého roku nucena pracovat na dálku a velké organizace nyní mnoha svým zaměstnancům nabízejí trvalou práci z domova, což se stalo dalším hnacím prvkem pro zavádění technologií, které umožňují spojení kolegů. Níže si stáhněte si naše nejnovější poznatky s podrobnějšími informacemi.

Future of Work Infographic

Infografika

Kde a jak chtějí Evropané pracovat po pandemii? V době, kdy se v některých zemích začínají uvolňovat omezení, si stáhněte naši infografiku a podívejte se, jak se liší postoje pracovníků v Evropě k návratu do kanceláří a jaké faktory je odrazují nebo naopak lákají k návratu.

Future of Work Report1

Prvotní zjištění

Lidé jsou opravdovou hnací silou všech podniků. A čím větší pravomoci mají vaši lidé, tím úspěšnější může vaše firma být. V roce 2019 jsme se skupiny mladých odborníků zeptali, jak dle jejich očekávání nové technologie změní způsob jejich života a práce, a jaké obavy a příležitosti tyto změny vyvolávají. Stáhněte si naše první zjištění níže a přečtěte si jejich odpovědi.

Stáhněte si naše zjištění

Zpráva o budoucnost práce: Nejnovější zjištění

2021

Budoucnost práce: Infografika

2021

Zpráva o budoucnost práce: Prvotní zjištění

2019

Spojte se s námi

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li zjistit, jak může společnost Sharp pomoci vaší firmě co nejlépe využít vícegenerační pracoviště, spojte se s námi.