Správa tiskových zařízení

Co je software pro správu tiskových zařízení?

Vaše multifunkční tiskárny jsou nezbytnými zařízeními pro tisk, kopírování a skenování - pracují stejně tvrdě jako lidé, kteří je používají. Proto je tak důležitý software pro správu zařízení, který umožňuje analyzovat, ovládat a zabezpečit zařízení z jediné obrazovky.

Office workers working at desks

Všestranná péče o všechna vaše zařízení

Ať už máte jen několik základních tiskáren, nebo flotilu tisíců multifunkčních tiskáren, nikdy nebylo jednodušší zajistit, aby všechny fungovaly co nejlépe.

Když přestane fungovat jedno zařízení, může to mít dopad na produktivitu celého týmu, i když je to třeba způsobeno něčím tak jednoduchým, jako je nízký stav papíru. Software pro správu zařízení vás zbaví nejen každodenní údržby spočívající v hlídání hladiny toneru, ale také pomůže zlepšit celkové zabezpečení.

Product-Software-SRDM-Summary Screen

Dokonalá správa flotily tiskáren

Správa zařízení představuje více než jen bezstarostnou správu tiskáren. Může pomoci chránit před neoprávněným přístupem k tiskárnám a zajistit, aby na výstupním zásobníku nezůstávaly citlivé dokumenty.

Pomocí software pro tiskový park, který je spouštěn přímo z počítače, vytvoříte centrální řídicí bod, který poskytuje úplný přehled o všech vašich zařízeních. Pokud dojde ke změně nastavení bez příslušných oprávnění, budete na to upozorněni.

Díky plně auditovatelným činnostem navíc můžete zajistit, aby všechna zařízení byla v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů. Tento přístup ke správě flotily tiskáren vám umožní zachytit problémy dříve, než povedou k prostojům a ztrátě produktivity nebo k narušení bezpečnosti.

Small workgroup in meeting room

Vlastní plány pro správu tiskáren

Zajištění přehledu o správě tiskových zařízení a dokumentů se snáze řekne než udělá. Tradiční způsob správy tiskáren, tedy ruční kontrola toneru a papíru není efektivní. O tom, že se někde stala chyba, se dozvíte až když je příliš pozdě. Zavedením automatizované a konsolidované správy pomocí softwaru pro správu zařízení můžete uvolnit své provozní a IT týmy, aby se mohly soustředit na důležitější práci.

Když už se něco pokazí, není to o ukazování prstem a ztrátě pracovního času, ale o tom, vědět co přesně je zapotřebí opravit. To zase pomáhá zvýšit hodnotu vašeho pracoviště díky nižšímu množství odpadu, nižším nákladům a vyšší spolehlivosti zařízení.

Software pro správu tiskového parku slouží jako další pár očí pro jednu z nejdůležitějších součástí vašeho podniku.

Three colleagues reviewing on-screen content at PC

Prozkoumejte naši nabídku Software pro správu tiskových zařízení

Zjistěte, jak můžete maximalizovat produktivitu a provést pozitivní změnu ve svém podnikání.