Interaktivní displeje

Co to jsou interaktivní displeje?

Možná je znáte jako dotykové displeje a pravděpodobně je používáte každý den.

Interaktivní displeje - bez ohledu na velikost - jsou v podstatě počítače, které umožňují zapojení a spolupráci v reálném čase a na obrazovce, od telefonů, tabletů a notebooků až po velké prezentační tabule. Pomocí pokročilých interaktivních displejů v kombinaci s AV softwarem a příslušenstvím se můžete jednoduše dotýkat konečky prstů nebo perem a používat gesta pro nakupování, zápis poznámek a zakreslování.

Meeting with Sharp Touch Viewing on display-Audio Visual-Lifestyle

Jak se liší od digital signage?

Videostěny, digitální signage displeje používané pro statická sdělení a automatizovaný obsah nemusí být interaktivní. Díky tomu mohou být mnohem větší - vzpomeňte si na kulturní centra, maloobchodní reklamy v centru města a podobně.

Interaktivní displeje a obrazovky vyžadují pro dosažení výsledků zapojení do technologie - jsou určeny pro podporu obchodních prezentací, interaktivní zákaznickou podporu, jako jsou mapy a hledání cesty, zážitkový marketing a vzdělávací prostředí.

Large digital signage in boutique store-Audio Visual-Lifestyle

Technologie pro učebny i zasedací místnosti

Studenti jsou digitálně zdatnější než kdy dříve. Vzhledem k tomu, že většina mladých lidí již odmalička vyrůstá s digitálními technologiemi, školy a vzdělávací zařízení velmi těží z rychlosti a inteligence, kterou může interaktivní zobrazovací technologie poskytnout jak zaměstnancům, tak studentům.

Pro osoby s dalšími potřebami nabízejí interaktivní displeje vysoce citlivou dotykovou obrazovku, která se používá snadněji než myš a vyžaduje k tomu méně prostoru, což jim umožňuje přístup k technologiím, které by jinak byly nedostupné - to dále zlepšuje zapojení, učení a hraní.

High school students in classroom with display-Audiovisual-Lifestyle

Vše je na dotek...

Kapacitní dotyková P-CAP (Projected Capacitive) technologie je považována za špičkovou technologii, která nabízí podporu několika uživatelů až s 30bodovým multidotykovým ovládáním, neuvěřitelně plynulou odezvou a minimální latencí. Infračervená (IR) dotyková technologie pak umožňuje 20bodový multi-touch a je spolehlivou a levnější variantou, která však stále poskytuje plynulý, intuitivní a responzivní dojem z dotykové obrazovky na interaktivních displejích s nízkou latencí nebo prodlevou.

Technologie multi-touch umožňuje interaktivnímu povrchu rozpoznat více než jeden bod dotyku najednou, a proto umožňuje ovládání gesty, jako je pinch to zoom, přiblížení a otáčení, a také možnost, aby obrazovku používalo několik uživatelů najednou. Interaktivní displeje pro firmy jsou ideální pro jednání v zasedacích místnostech, prezentace a působivý dojem na důležitých schůzkách s klienty. Jsou rychlé, elegantní a dodávají tradičním schůzkám moderní rozměr - nemusíte čekat na další prezentaci ani hledat tužku.

K dispozici jsou různé softwarové balíky pro podniky i vzdělávání, které vám umožní stylově a snadno předávat zprávy a spolupracovat na daném úkolu.

Interaktivní a poutavé...

Výzkumy ukazují, že interaktivní obsah poráží statické displeje v závodě o zapojení zákazníků.

Systémy zobrazovací systémy jsou ideálním řešením pro zážitkový marketing a kampaně, které vám umožní přímo oslovit zákazníky, povzbudit je k rychlejšímu kontaktu s vaší značkou a zanechat v nich trvalý dojem.

Od značkových interaktivních map až po zkušební relace v prodejně a průzkum trhu v terénu, vás mohou interaktivní displeje odlišit od konkurence.

Meeting four people discussing with printer and tablet-Audio Visual-Lifestyle

Věci ke zvážení...

  • Velikost - Co a kde zobrazujete? Od kompaktních 43" obrazovek pro individuální použití a společnou práci až po obrazovky o velikosti 86" pro zasedací místnosti - vždy vám nabídneme ideální velikost.
  • Konektivita - Ať už se jedná o WIFI, nebo pevnou linku, zajištění odpovídajícího připojení zajistí, že se uprostřed schůzky neobjeví obávaná zpráva o načítání vyrovnávací paměti. Správně se spojte se systémem pro správu obsahu a jste připraveni prezentovat a spolupracovat.
  • Zvuk a jas - Zvýšený jas pozitivně ovlivňuje viditelnost obrazovky, ale zvažte také umístění a cílové publikum, zejména ve školách a zařízeních se speciálními vzdělávacími potřebami (SEN).
  • Software - Abyste ze svého interaktivního displeje získali to nejlepší, existuje mnoho různých softwarových balíčků, které vyhovují konkrétním potřebám. Ať už píšete digitálními pery přímo na dokumenty na obrazovce, nebo používáte software pro prezentaci na obrazovce dotykového digitálního panelu, jsou tyto systémy k dispozici jako součást balíčků řešení i samostatně.
  • Jeden dotyk nebo vícedotykové ovládání - způsob, jakým chcete obrazovku používat, určuje, zda je pro vás nejvhodnější funkce jednoho nebo více dotyků. Pinch to zoom je každodenním příkladem vícedotykového ovládání; jediný dotyk představuje jednodušší způsob zobrazování informací a sběru dat. Při nákupu vám s výběrem může pomoci odborník.

Udělejte dojem a buďte interaktivní se společností Sharp. Prozkoumejte naše AV zařízení i AV software a příslušenství a najděte dokonalé řešení interaktivních displejů právě pro vás.

Sharp display showing different sizes-Audio Visual-Lifestyle