People in a meeting
Three people in meeting-Audio Visual-Lifestyle-Banner, Sharp

Informace o displejích a AV zařízeních

Inovativní a výkonná AV technologie, která je nezbytná pro každodenní život.

Co je AV zařízení?

AV zařízení neboli audiovizuální technika představuje spojení obrazu a zvuku v technických systémech a oživuje vše od konferenčního hovoru až po zobrazení informací ohledně příjezdů a odjezdů dopravních prostředků. V dnešní digitální době svět tyto schopnosti vyžaduje více než kdy jindy.

Proč je AV zařízení nezbytné?

AV zařízení, které se uplatňuje v různých prostorách od škol a nemocnic až po malé podniky, nákupních centrech a velkých globálních firmách, má zásadní význam pro efektivní komunikaci a spolupráci.

Interaktivní AV zařízení umožňuje lidem spojit se, setkávat se a v reálném čase spolupracovat díky vylepšeným videokonferencím a interaktivním displejům, dotykovým obrazovkám a tabulím.

A z těchto výhod netěží jen podniky. Nemocnice a zdravotnická střediska mohou pomocí digitálních informačních tabulí zobrazovat aktuální informace, dostupnost lůžek a čekací doby u lékařů. Školy a vzdělávací zařízení mohou díky interaktivním prezentačním funkcím a výukovým hrám s interaktivními dotykovými tabulemi snadno učit, inspirovat i hodnotit.

Annotating on display in meeting-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Užitečná komunikace se silným dojmem

V každodenním životě najdete AV zařízení jako jsou digital signage displeje a videostěny, například v;

 • Prostorách recepcí a čekáren
 • Přepravních uzlech
 • Maloobchodních prostorách
 • Designových studiích
 • Zdravotnických a vzdělávacích zařízeních
 • Firemních prostorách
 • a další - při předávání informací, pokynů a důležitých zpráv pro nesčetné účely.

Pro marketingové kampaně, které chtějí v obchodních čtvrtích oslovit masy lidí živým obrazem a kvalitním zvukem, je ideálním digitálním řešením videostěna s možností zobrazení 24/7 a rozlišením UHD, 4K a dokonce i 8K displeje.

 

Airport with digital signage-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Jaké AV zařízení potřebujete?

Kvalitní AV zařízení umožňuje více možností a konfigurací a dodává se v různých velikostech, aby vyhovovalo vašim potřebám a rozpočtu. Vždy je pro vás k dispozici vhodné řešení, od těch malých a kompaktních až po působivé videostěny.

Při výběru nejvhodnějšího displeje zvažte;

 • Velikost - Co a kde zobrazujete? Text s velkým množstvím dat bude na videostěně hůře viditelný a přesvědčivá kampaň se může na malé obrazovce takříkajíc ztratit v překladu. 
 • Konektivita - S ohledem na množství odlišných portů a vstupů, požadavků na WiFi a mobilním technologie se ujistěte, že máte správné vybavení pro připojení displeje.
 • Interaktivní nebo dotyková technologie - potřebuje ji váš obsah? Dosáhnete pomocí nich lepší návratnosti investice. Interaktivní tabule nebo displej?
 • Provozní hodiny – Potřebujete schopnost nepřetržitého provozu? V takovém případě doporučujeme použít vysoce kvalitní audiovizuální zařízení pro komerční účely.

V nabídce je AV zařízení, které vyhovuje všem potřebám, s různými řadami, které odpovídají rozpočtu a požadavkům ve všech odvětvích. Prozkoumejte naše AV zařízení i AV software a příslušenství a najděte dokonalé řešení právě pro vás.
 

People in reception looking at display-Audio Visual-Product