Displeje Digital Signage

Co je digital signage?

Digital signage představuje AV zařízení, která slouží k modernímu a vkusnému předávání sdělení, pokynů a působivého obsahu nebo například marketingových kampaní.

Large digital signage in boutique store-Audio Visual-Product

Existují odlišné typy digital signage?

V nabídce je mnoho typů zařízení pro digital signage, od malých a kompaktních až po rozsáhlé videostěny. Jsou velmi oblíbená, protože je lze používat v nejrůznějších odvětvích a prostředích s podporou AV softwaru a příslušenství;

  • Automatizovaný obsah na jedné obrazovce - zprávy, sport, počasí, dopravní informace, designérská studia, vzdělávací a zdravotnická zařízení.
  • Digitální prodejní displeje - pohostinská místa a displeje v obchodech, tax-free obchody
  • DooH (Digital out of Home) messaging - bankovnictví, pojišťovnictví, korporátní firmy, veřejné prostory
  • Mapy a orientační prvky - statické a interaktivní displeje v nákupních centrech, zájmových místech, zábavních parcích, vzdělávacích a zdravotnických zařízeních.
  • Videostěny - centra měst, velké dopravní uzly, reklama prodejců
Gourmet pizza promo on digital signage-Audio Visual-Product

Sdělení, která proniknou šumem...

Upřednostněním digitálních obrazovek oproti tradičnějším formám signage zaručeně dosáhnete mnohem většího účinku svých sdělení.

Digital signage umožňuje firmám a značkám proniknout na často velmi nasycené trhy, ve kterých bojují s konkurencí, a zvýšit angažovanost zákazníků prostřednictvím cíleného obsahu a sdělení, která se týkají především neangažovaného publika, které je stále v pohybu.

Digital signage může být navíc významným prvkem marketingového komunikačního mixu. Kvalitní obsah - prezentovaný v intenzivních barvách a s poutavými obrázky a řízený centrálně s přesností a účelností - je fantastickým způsobem, jak v podstatě kdekoli přímo oslovit své publikum.

Digital signage in food-court-Audiovisual-Product

Velikosti a dostupnost

Rozmanitost možností digital signage je široká a Displejů a AV zařízení a software můžete přizpůsobit svému projektu nebo kampani/potřebám.

Od jednotlivých obrazovek s úhlopříčkou od 32" do 120" až po velké, komponentní videostěny, jako je tomu například na newyorském Times Square, se mohou přizpůsobit různým konfiguracím podle vašich potřeb a rozpočtu.

Při výběru nejvhodnějšího řešení digital signage zohledněte:

  • Velikost - Co a kde zobrazujete? Text s velkým objemem dat bude na komponentní stěně hůře viditelný a úderná kampaň může na malé obrazovce ztratit svou sílu...
  • Konektivita - Jak bude vaše digital signage zařízení propojeno se systémem správy obsahu, Wi-Fi a internetovými možnostmi?
  • Zvuk a jas - Zvýšený jas pozitivně ovlivňuje viditelnost obrazovky, ale zvažte také umístění a cílové publikum.
  • Provozní hodiny – Potřebujete schopnost nepřetržitého provozu? V takovém případě je obvykle vyžadována vysoce kvalitní audiovizuální technika komerční třídy, aby vyhověla nárokům kladeným na zařízení.

Díky rozsáhlému sortimentu společnosti Sharp máte na výběr z nekonečných možností. Prozkoumejte naše AV zařízení i AV software a příslušenství a najděte dokonalé řešení digital signage právě pro vás.

PN-HW range of digital signage-Audio Visual-Product