Stojany na displeje

Stojany na displeje

Nápady jsou od toho, aby se sdílely, a skvělá obchodní rozhodnutí vycházejí ze spolupráce - proto musí být každá kancelář nebo škola vybavena těmi nejlepšími displeji, v kombinaci se spolehlivými mobilními stojany a nástěnnými držáky na displeje.

Naše stojany na displeje umožňují bezpečný, snadný a pohodlný přístup k displejům napříč celou organizací, od kancelářských skupin až po odpočinkové a společné pracovní prostory.

Architecture meeting_portrait-Audiovisual-Product

Mobilní stojany na displeje pro snadné sdílení

Naše stojany na displeje pomohou posunout vaši práci na obrazovce na vyšší úroveň. Stojany na displeje Sharp umožňují přemístit displej kam potřebujete. Usnadňují tak schůzky, školení, výuku, instruktáže a mnoho dalšího.

Naše nabídka je vhodná pro téměř jakoukoli velikost displeje a umožňuje montáž na pevnou a bezpečnou základnu pro bezstarostné používání.

Science lesson with students-Audiovisual-Product

Žádné nebezpečí zakopnutí, žádný stres ohledně displejů

Díky chytrému designu s integrovaným managementem kabeláže si nemusíte dělat starosti s rozvodem kabeláže po kanceláři.

Stojany pro displeje Sharp jsou navrženy tak, aby byly jednoduše funkční a účelné. , Stojany tak nabízejí čistou a profesionální instalaci displejů a jejich kabelů.

Když je zapotřebí displeje přemístit, lze kabely úhledně skrýt a uzamykatelná kolečka zajistí, že mobilní stojany na displeje budou bezpečně zajištěny místě, až dorazí na místo určení.

Zavěšení displeje na stojanu je kompatibilní s řadou displejů i AV příslušenství a pomůže vám vytvořit kompletní řešení pro vaše prezentační potřeby.

Stand-Audio Visual-Product only

Bezproblémový přesun...

Naše stojany na displeje byly vytvořeny s ohledem na požadavky moderní kanceláře. Díky kolečkům mohou tyto mobilní stojany na displeje bez námahy pohybovat po různých typech podlah a projíždět dveřmi.

Díky funkcím, jako je výškové nastavení a plynulý náklon, můžete najít optimální úhel, takže každý účastník v místnosti bude mít dokonalý výhled.

Objevte další nástěnné držáky displejů Sharp nebo si prohlédněte naše AV příslušenství.