Sharp software on display-product-Banner

AV Software a příslušenství

Maximalizujte váš zážitek s naším špičkovým AV softwarem a příslušenstvím, které doplní vaše celkové AV řešení.

Kontaktujte nás

AV Software a příslušenství

Od recepce přes maloobchodní prodejny, učebny až po zasedací místnosti. AV zařízení, jako jsou naše interaktivní displeje a digital signage, vám pomohou zvýšit produktivitu a obohatit komunikaci. 

Software pro Interaktivní displeje

Větší displeje usnadňují pracovní život - od velkých formálních schůzek až po malé brainstormingy. Proto náš software pro interaktivní displeje BIG PAD oživí váš obsah, obraz, ovládání a správu systému.

Správný hardware v kombinaci se softwarem pro interaktivní dotykové displeje vám poskytne vše, co potřebujete pro co nejlepší zážitek. Správný software a příslušenství usnadní a zefektivní spolupráci.

Můžete zlepšit správu souborů a vaši zaměstnanci mohou snadno anotovat dokumenty, používat displeje jako whiteboardy, prezentovat, pořádat videokonference a mnoho dalšího na kterémkoli z našich interaktivních displejů BIG PAD nebo na našem Windows Collaboration Displayi.

Displeje Sharp BIG PAD a Windows collaboration display představují pro vaše týmy zcela novou možnost workflow. Organizace po celém světě již pomocí těchto velkých interaktivních displejů mění své inovace a produktivitu.

Software pro interaktivní dotykové displeje
Prostřednictvím interaktivního dotykového softwaru budete moci vytvořit a zobrazit prakticky neomezené digitální plátno, které se v případě potřeby roztáhne ode zdi ke zdi.

Můžete dokonce bezdrátově odesílat a přijímat obrázky a soubory z chytrých zařízení. Neexistuje zde žádná křivka učení - kdokoli může přijít k displeji se softwarem pro interaktivní displeje.

Pro snadné používání jsou k dispozici možnosti usnadňující propojení mezi zařízeními a displeji, což umožňuje výměnu souborů a současné prohlížení ručně psaných poznámek a výkresů. Jedná se o ideální řešení pro pomoc týmům maximalizovat inovace, spolupráci a produktivitu.

Meeting discussion on face up display-Audio Visual-Product

Stojany a nástěnné držáky

Řešení pro každý displej
Chcete-li plně využít svůj interaktivní displej, nezapomeňte se poohlédnout po mobilních stojanech, nástěnných držácích a rozšířených možnostech připojení. Každý displej musí být pro efektivní použití správně umístěn. Naše nástěnné držáky lze tedy upevnit do jedné polohy, nebo pokud při polohování potřebujete flexibilitu, lze displej připevnit na mobilní stojan pro ještě větší mobilitu.

Pokud jde o výběr z naší kolekce stojanů a držáků, ne každý stojan je kompatibilní s každým displejem. Vždy doporučujeme zohlednit hmotnost stojanu nebo držáku v porovnání s hmotností displeje. Ujistěte se, že je stojan nebo držák dimenzován na hmotnost a velikost displeje. Stejně tak při výběru softwaru pro interaktivní displeje nezapomeňte zkontrolovat stránku se systémovými požadavky, abyste se ujistili, že váš systém splňuje požadované specifikace.

Stand and Wall mount-Audio Visual-Product only