BP-70C31

Objevte multifunkční tiskárny Sharp

Prozkoumejte naši širokou nabídku multifunkčních tiskáren Sharp, které vyhoví vašim firemním potřebám.

Kontaktujte nás

Pro domácí kanceláře, malé a střední firmy i větší podniky máme vše...

Multifunkční tiskárny Sharp poskytují bezproblémovou funkcionalitu pro jakékoli požadavky zákazníka, od základního zařízení pro začínající podnikatele až po plně síťově připojenou multifunkční tiskárnu Sharp se všemi myslitelnými možnostmi dokončování, která poskytuje podporu malým a středním podnikům i rušným firemním prostředím.

Ať už potřebujete černobílý nebo barevný tisk, skenování a faxování, nebo vyžadujete řadu možností dokončování, projektujeme naši širokou nabídku kopírek nebo multifunkčních tiskáren Sharp tak, aby s vámi spolupracovaly a zlepšovaly produktivitu, efektivitu a kooperaci ve vaší firmě bez kompromisů v kvalitě.

Efektivita a zabezpečení pouhým stiskem tlačítka

Naše široká nabídka - od základních modelů až po multifunkční tiskárny Sharp typu „ All-in One“ s kopírováním, skenováním a faxováním - jsou vybaveny mnoha efektivními a bezpečnými funkcemi nastavení.

Podporujeme zabezpečení digitální transformace pomocí funkcí, jako je skenování do e-mailu, pro rychlou a bezpečnou digitalizaci papírových pracovních postupů. Díky bezdrátovému připojení, intuitivnímu a přizpůsobitelnému rozhraní dotykového ovládacího panelu, pohybovým senzorům, pokročilé ochraně dat a dalším prvkům zajišťujeme produktivitu a zároveň udržujeme vaše data v bezpečí

MFP Panel

Inteligentní kooperace napříč celým podnikem

Multifunkční tiskárny a kopírky Sharp umožňují vytvářet vysoce kvalitní dokumenty a snadno je sdílet díky chytrému připojení, přístupu ke cloudovému úložišti a softwaru pro distribuci dokumentů - díky tomu můžete sledovat projekty a informovat příslušné osoby, ať jsou kdekoli.

Ať už tedy sdílíte nápady se spolupracovníky na projektu, nebo materiály obsahují citlivé informace, jako jsou například finanční nebo právní dokumenty, inteligentní nástroje pro spolupráci společnosti Sharp v kombinaci s nejlepšími bezpečnostními funkcemi na trhu vám umožní bez problémů vaše projekty dále rozvíjet.

Two colleagues at desks using laptop and smartphone

Vaše multifunkční tiskárna Sharp může růst společně s vámi

K multifunkční tiskárně Sharp můžete přidat volitelné příslušenství a rozšiřovat ji podle toho, jak se budou rozvíjet vaše potřeby v budoucnu. Přidejte dokončovací funkce, jako je děrování, tvorba brožur, sešívání a třídění. Potřebujete více paměti? U některých zařízení můžete přidat pevný disk a díky rozšíření zásobníků papíru zvýšit kapacitu tisku, abyste uspokojili rostoucí potřeby vaší firmy. Pokud například pracujete v oblasti designu nebo potřebujete nepřetržité tiskové řešení pro své produkty, MFP Sharp formátu A3 nebo naše tiskárny pro nízkonákladový produkční tisk snadno zvládnou zvýšené pracovní zatížení a vy se budete moci věnovat důležitějším věcem.

Prozkoumejte naši širokou nabídku A3 multifunkčních tiskáren Sharp a najděte efektivní, účinné a vysoce kvalitní tiskové řešení pro vaši firmu.

 

MX-M1206