Nástěnné držáky

Nástěnné držáky

Nástěnný držák umožňuje díky připevnění displeje na stěnu vytvořit profesionálně vypadající pracovní prostory bez nepořádku. Nástěnné držáky Sharp se dokonale hodí k našim displejům a mohou být ideální, prostorově úspornou alternativou stojanů.

Large display in meeting on wall_portrait-Audio visual-Product

Bezstarostná montáž na stěnu

Naše nízkoprofilové nástěnné držáky znamenají, že při umístění displeje na stěnu uvidíte pouze jeho plochu - bez zbytečného objemu a hmotnosti. Naše nástěnné držáky pro displeje byly vyrobeny tak, aby unesly hmotnost našich displejů a byly testovány na čtyřnásobek udávané nosnosti.

Navíc díky chytrým doplňkům, jako jsou bezpečnostní šrouby proti neoprávněné manipulaci, nehrozí, že by vaše displeje někdo bez dovolení odstranil z místa na stěně.

Meeting with four way split screen-Audio Visual-Product

Dokonalé umístění

To, že se rozhodnete pro nástěnné displeje, neznamená, že jste ztratili svobodu při jejich umístění. Nástěnné držáky Sharp umožňují po instalaci snadné horizontální a vertikální seřízení pro dokonalé vyrovnání a umístění.

Naše nabídka zahrnuje také modely s otevřenými nástěnnými deskami, takže je zajištěn snadný přístup ke kabeláži, umožňující snadné připojení nebo odpojení.

Vylepšete své zasedací místnosti zobrazovacími řešeními, která všem poskytnou dokonalý výhled a umožní rozvoj skvělých nápadů.

Wall mount-Audio Visual-Product only

Montáž téměř kamkoli...

Naše nástěnné držáky jsou vhodné pro různé povrchy stěn, včetně materiálů ze dřeva, betonu, tvárnic nebo kovových profilů.

Od moderních zasedacích místností po domácí kanceláře, od recepcí po kancelářské kuchyně - proměňte jakýkoli prostor v centrum podnikání pomocí nástěnných držáků, které nenarušují estetickou uhlazenost vašeho pracoviště nebo plynulost pracovního procesu.

Prozkoumejte naše AV příslušenství nebo do svých displejů přidejte nové funkce za využití našeho AV softwaru.