Half-cell PV Solar Panels

Solární energie

Solární panely od průkopníka v oblasti solární energetiky.

Man Child Home Rooftop Solar Installation

Dům napájený solární energií

Vyrábějte si vlastní čistou energii a ušetřete náklady.

woman investor in front of PV power plant at sunset
woman investor in front of PV power plant at sunset

Solární elektrárny

Komerčně atraktivní fotovoltaické panely pro váš projekt fotovoltaiky

factory warehouse rooftop PV installation with installer

Komerční a průmyslové

Staňte se ekologickou firmou s vaším vlastním solárním systémem

Solární energie

Vítejte v sekci webových stránek společnosti Sharp, věnované solárním fotovoltaickým panelům.  Bohužel, v tomto jazyce nedisponujeme úplnou sekcí webových stránek o solární energii. Proto odkazy na této stránce vedou na naše webové stránky EU, které jsou v angličtině. Pokud neovládáte angličtinu, doporučujeme použít funkci překladu v prohlížeči, kterou mnoho prohlížečů nabízí. 

Kontaktní formuláře v dolní části stránky jsou ve vašem jazyce.  

Váš solární partner na celý život

Pokud hledáte vysoce kvalitní solární panely pro ekologickou výrobu energie, jste na správném místě. Poskytování řešení pro solární energii je jedním z hlavních oborů společnosti Sharp již více než 60 let. K dnešnímu dni dodala společnost Sharp po celém světě více než 50 milionů špičkových fotovoltaických (FV) panelů, které uspokojují potřeby tisíců mezinárodních zákazníků v oblasti solární energie.

Z naší evropské kanceláře prodáváme naše solární systémy montážním firmám, distributorům a projektovým společnostem v Evropě, na Středním východě a v Africe. Koncoví zákazníci, jako jsou majitelé domů nebo komerční zákazníci, si mohou zakoupit naše fotovoltaické panely společně se službou instalace od našich místních montážních firem.

 

Využijte našich bezkonkurenčních odborných znalosti v oblasti fotovoltaiky

S více než milionem zákazníků po celém světě a dodávkami více než 50 milionů fotovoltaických panelů, vyrobila společnost Sharp 15,4 GW (gigawattů) energie, což odpovídá celkovému snížení emisí CO2 o 168 Mt (megatun) Společnost Sharp má za sebou více než padesát let působení jako výrobce solárních zařízení, což představuje nejdelší zkušenost v oboru, díky níž si ve světě solárních zařízení získala vynikající pověst. Solární panely Sharp se využívají v mnoha oblastech: od rodinných domů a instalací v extrémních prostředích, jako jsou majáky a satelity, až po nedávno dokončené solární elektrárny s výkonem v řádu několika megawattů.

"Inovace a vývoj technologie solárních modulů společnosti Sharp v průběhu půl století nám umožnily neustále se zlepšovat a přizpůsobovat se situaci na trhu.  V průběhu let se nám podařilo naplnit očekávání po celém světě a jsme hrdí na to, že jsme uznáváni jako silný a spolehlivý dodavatel a produktový partner. Náš neustálý růst je toho důkazem.

Peter Thiele, Prezident Sharp Energy Solutions Europe

 

 

Peter Thiele holding a sticker into the camera

Osvědčená fotovoltaická technologie

Portfolio vysoce výkonných solárních modulů společnosti Sharp je určeno jak pro rezidenční a komerční instalace, tak pro instalace v otevřeném prostředí. Náš sortiment fotovoltaických panelů neustále přizpůsobujeme nejnovějším technologiím a každou novou technologii před použitím důkladně prověřujeme, abychom zajistili její dlouhodobou životnost.

Odebíráme výhradně kvalitní komponenty a naše panely testujeme podle norem IEC. To znamená, že nabízíme pouze osvědčené technologie a solární moduly, které jsou konstruovány pro zajištění vysoké výkonnosti po dobu 30 let. Všechny naše moduly disponují dlouhým seznamem osvědčení od uznávaných institucí, jako jsou VDE a TÜV.

three PV panels

Přední výrobce prvotřídních fotovoltaických solárních panelů

Staňte se velkoobchodním nebo instalačním partnerem společnosti Sharp

Jako distributor nebo společnost v oblasti montáže fotovoltaických zařízení potřebujete v rámci svého solárního portfolia silnou značku. Sharp je jedinečnou značkou fotovoltaických zařízení, která si během sto let své činnosti získala důvěru lidí a nadále pokračuje v inovacích výrobků z nejrůznějších kategorií. Zjistěte, jaké výhody vám může přinést spojení se silnou globální značkou se solidním fotovoltaickým portfoliem a našimi službami, které podpoří váš úspěch.

PV installer on a roof

Rozvíjejte fotovoltaické projekty se společností Sharp

Kromě dodávek technických zařízení je společnost Sharp aktivní také v oblasti projektů po celém světě, kde na vývoji solárních elektráren spolupracuje s dalšími partnery. Investorům, vlastníkům pozemků a developerům nabízíme jedinečné příležitosti pro společný rozvoj fotovoltaických projektů nejrůznější povahy.

Jako japonská společnost můžeme v mnoha zemích světa poskytnout přístup k atraktivním dotačním programům japonské vlády pro fotovoltaické elektrárny.  Zároveň jsme k dispozici pro nedotované PPA projekty v měřítku několika MW.

Two men with hard hats walking on grass in front of PV plant talking

Seznamte se s týmem solární energetiky

Náš mezinárodní tým se skládá z jedinečných osobností, ale spojuje nás vášeň pro fotovoltaiku a snaha pracovat s našimi partnery na zelené budoucnosti. Jsme hrdí na kvalitu vysoce výkonných solárních panelů, které vyrábíme a na záruky, které poskytujeme. Většina našich kolegů pracuje pro společnost Sharp již více než deset let. Někteří z našich členů mají desítky let zkušeností s fotovoltaikou.

Tým Sharp Energy Solutions sídlí již více než 25 let v německém Hamburku. V naší kanceláři v Hamburku sídlí týmy solárního servisu, marketingu, rozvoje a podpory prodeje, produktového inženýrství a managementu. Kromě toho máme několik obchodních manažerů po celé Evropě (Polsko, Španělsko, Nizozemsko, Anglie), abychom co nejlépe zajistili služby pro naše zákazníky v jednotlivých zemích.

Solar Team at Intersolar Exhibition

Kontaktujte tým Solar