laptop

Objevte notebooky Sharp

Prozkoumejte naši řadu pracovních notebooků Dynabook, které nabízejí veškerý profesionální výkon, provozní vlastnosti a přenosnost.

Kontaktujte nás

Zařízení pro každého

Potřebujete notebook, který pracuje s vámi, ne proti vám. Takový, který vás nenechá na holičkách s vybitou baterií. Takový, který zvládne vaše aplikace a pracovní zátěž. Takový, který je skutečně přenosný a dobře vypadá.

Naše pracovní notebooky Dynabook mají vše, co potřebujete. Jako notebooky pro malé podniky jsou přenosné a výkonné. Pro potřeby vzdělávání jsou lehké a výkonné - ideální jak pro školáky, tak pro studenty vyšších odborných škol nebo univerzit. Díky zesíleným komponentům jsou také robustní - připraveny na každodenní používání

To nejlepší z řady Dynabook

Business Ultimate

Díky bleskovému výpočetnímu výkonu, špičkovým užitným vlastnostem a ostrému obrazu není pro notebooky Dynabook Portégé žádný úkol příliš náročný. 

Mimo to budete mít dostatečnou kapacitu energie i po celém dni - baterie s dlouhou životností vydrží v provozu až šestnáct hodin. A pokud vám bude docházet baterie, nemusíte se obávat, máme pro vás totiž lehké notebooky s ultra-rychlým nabíjením.

man working at computer

Všestranná produktivita

Business Advanced

Tenké, odolné a výkonově vyladěné notebooky Dynabook Tecra řady Business Advanced nabízí vše, co potřebujete.

Displeje s vysokým jasem bez odlesků se zde pojí s volitelným připojením LTE a celodenní výdrží baterie. Nabízí vše, čeho je v businessu zapotřebí pro zachování produktivity, ideální jsou také pro starší studenty, kteří od svých zařízení vyžadují více.

Aby byla vaše data v bezpečí, věnujte pozornost přidaným biometrickým bezpečnostním funkcím a řadě dalších autentizačních opatření, jako je například rozpoznávání obličeje.

Díky neuvěřitelně rychlému procesoru zvládne váš pracovní notebook řady Business Advanced i ty nejnáročnější úkoly. A nezapomeňte na styl: některé notebooky mají nádherné hořčíkové šasi, které vám budou kolegové nebo spolužáci závidět.

Tenké, odolné a výkonově vyladěné notebooky obchodní řady Business Advanced nabízí vše, co potřebujete.

man working at computer

Spolehlivost s ohledem na rozpočet

Business Essential

Naše notebooky Dynabook Satellite Pro řady Business Essential jsou navrženy pro produktivitu a nabízí funkce srovnatelné s nejlepšími pracovními notebooky současnosti, aniž by tato zařízení stála tolik peněz.

Tyto notebooky splňují požadavky na zabezpečení a výkon, a přitom zvládnou i náročnou pracovní zatížení. Tyto notebooky jsou lehké a přenosné, mají solidní výdrž baterie a poutavý estetický vzhled, který je žádaný a impozantní.

woman working at computer

Uchování vašich dat v bezpečí

Dokonalé zabezpečení

Notebooky pro školy, notebooky pro podnikání - ať už je jejich použití jakékoliv, zabezpečení hraje vždy klíčovou roli. Snažíme se, aby vaše data byla v bezpečí díky sofistikovanému šifrování a pokročilé biometrické technologii.

people working at computer