Notebooky pro školu a vzdělávání

Nové možnosti pro studenty díky notebookům pro školu a vzdělávání

Omezený rozpočet by neměl znamenat nekvalitní technologie. To je hlavní filozofie našich cenově výhodných notebooků Dynabook pro studenty a školy.

Velký výkon, malá cena

Studenti a pedagogové musí pozorně hlídat náklady. Potřebují však také notebook, který jim bude sloužit každý den. Naše lehké notebooky určené pro studenty, disponují působivým výpočetním výkonem, který zvládne obsluhovat více náročných aplikací současně.

I studenti potřebují výkonné notebooky. Intenzivní zkoumání a více spuštěných karet prohlížeče nejsou pro Dynabook žádný problém. Používáme pouze vícejádrové procesory, takže multitasking není problém.

child working at computer

Odolnost proti pádu

Přiznejme si, nehody se zkrátka stávají. Náročný studentský život klade nároky na mimořádnou odolnost notebooků. Proto je odolnost našich notebooků pro studenty vyšších odborných škol nebo univerzit testována od rámu až po baterii Zesílené panty, konstrukce odolná proti pádu a klávesnice odolná proti polití zaručují, že notebooky Dynabook vydrží všechny nárazy, které jim studentský život pošle do cesty.

Laptop and text

Přenositelnost bez přípravy

Ať už se studentský život odehrává kdekoli - v knihovně, ve třídě, v autobuse nebo na pohovce - studenti zkrátka potřebují počítač, který je bude doprovázet na každém kroku. Naše lehké notebooky pro studenty váží jen něco málo přes jeden kilogram a jsou vždy připraveny k přenášení, takže se hodí pro jakýkoli studentský rozvrh. Je dostatečně malý na to, aby se vešel do běžné tašky nebo batohu, a jeho odolná baterie vydrží studentům po celou dobu přednášek.

person putting computer in bag

Seriózní přístup k zabezpečení

Data studentů jsou důležitá. To platí dnes více než kdy jindy, takže naše úsilí v oblasti zabezpečení nepolevuje. Naše notebooky pro vzdělávání jsou vybaveny vysoce kvalitním šifrováním pomocí Trusted Platform Module (TPM) 2.0 a volitelnou čtečkou otisků prstů.

man working at computer

Snadná správa

Ze správy flotily počítačů pro vzdělávání vás hlava bolet nemusí. Díky službě Microsoft Intune for Education nabízí naše notebooky pro školy komplexní možnosti správy. Správci IT ve školství mohou zařízení rychle a snadno předkonfigurovat, udržovat a vyřazovat - a to vše s minimálními nároky na infrastrukturu.

woman working at computer

Celodenní výdrž baterie

Dynabook jsou všestranně spolehlivé notebooky, které studenti využijí od ranní výuky nebo přednášek až po večerní sledování filmů.

Chcete se dozvědět více o cenově výhodných a lehkých noteboocích Dynabook pro vzdělávání? Objevte naše notebooky.

woman at computer