Notebooky pro malé podniky

Notebooky určené pro malé podniky s velkými ambicemi

Poskytněte svým lidem nástroje, které potřebují k úspěchu. Malé podniky potřebují počítače, které splňují náročné požadavky ambiciózních podnikatelů. Proto by v sobě měly notebooky pro malé podniky spojovat výkon, spotřebu a cenu, abyste získali ty nejlepší možné pracovní notebooky - zařízení pro každého pracovníka.

Vyberte si ty správné notebooky pro vaši firmu

Při výběru notebooků pro váš malý podnik dbejte na správnou velikost, hmotnost a přenosnost, aby obchod při schůzkách s klienty a práci v domácí kanceláři probíhal hladce.

man working at computer

Co je třeba zvážit při výběru notebooku pro malý podnik:

Přenositelnost a konektivita na cestách

S menším zařízením se lépe cestuje ale často je to na úkor výkonu. Ty nejlepší pracovní notebooky kombinují rychlost multitaskingu a celodenní výdrž baterie. Pokud jsou navíc vaši lidé na schůzkách nebo pracují na dálku, může být užitečné zahrnout i volitelné připojení LTE pro případ, že není k dispozici Wi-Fi.

computer and accessories

Velikost displeje

Od malých a snadno přenositelných 13" obrazovek až po větší a těžší 15,6" obrazovky - při přenášení notebooku ze schůzky na schůzku to může mít velký význam. Na dnešní displeje s vysokým rozlišením se toho vejde hodně najednou. A pokud jde o kvalitu displeje, nezapomeňte si vybrat jasný displej s nízkým odleskem, který je příjemný na pohled.

Hmotnost

Celodenní přenášení těžkého notebooku - a to třeba jen v kanceláři - není ideální. Vyberte si notebook, který umožní vašim lidem snadno se přesouvat a spolupracovat, ať jsou kdekoli. Ultra-tenké a lehké notebooky se velmi snadno přenášejí, ale nejsou úplně ideální pro nejnáročnější úlohy, jako je grafický design nebo střih videa.

person putting laptop in bag

Spouštění podnikových aplikací a softwaru

Pro provoz dnešních aplikací, které jsou neustále zapnuté a náročných na zdroje, potřebujete notebooky pro malé podniky s vhodnými procesory a pamětí.

person working at computer

Výdrž baterie

Aby vaši zaměstnanci mohli pracovat, ať jsou kdekoli, a nemuseli se starat o výdrž baterie, jsou notebooky pro malé podniky s výdrží více než 10 hodin nepřetržitého provozu, velkou výhodou.

person working at computer

Připojení náhlavních souprav, myší, sítě a dalších zařízení

Pokud chcete připojit periferní zařízení, napájet je a přenášet data prostřednictvím jediného portu a kabelu, vyberte si notebooky s rozhraním USB-C. Zvažte také standardní porty USB-A a HDMI pro připojení příslušenství a externích displejů

computer and docking station

Dotykové displeje

Notebooky s dotykovým displejem poskytují uživatelům intuitivnější způsob interakce se zařízením a umožňují jim zůstat produktivní. Vybírejte z lehkých notebooků s dotykovým displejem, notebooků 2 v 1 s odnímatelným dotykovým displejem, které lze přeměnit na samostatný tablet, nebo konvertibilních zařízení, u nichž lze klávesnici otočit o 180 stupňů a přeměnit je tak na dotykový tablet.

person typing on computer

Náklady

Budování malého podniku může být náročným obdobím, kdy je třeba neustále sledovat hospodářské výsledky. Dobré notebooky nemusí být drahé, ale ujistěte se, že nakupujete u kvalitního dodavatele.

man working at computer

Bezpečnostní funkce

Pomozte udržet firemní data v bezpečí pomocí biometrických bezpečnostních funkcí, jako jsou snímače otisků prstů a rozpoznávání obličeje. Ne všechny notebooky jimi disponují, proto se ujistěte, že jsou vaše firemní notebooky zabezpečené.

man working at computer