Lehké notebooky

Pracujte s našimi lehkými notebooky odkudkoli

Pracovní notebooky jsou dokonalým nástrojem pro zvyšování produktivity na cestách. Ale kdysi v minulosti jste se museli rozhodnout: požadujete výkon, nebo přenositelnost? Výběr lehkého notebooku znamenal obětovat výkon. Ale tak tomu již není.

Nyní můžete mít v jednom notebooku obojí - výkon pro každodenní pracovní úkoly i přenosnost, abyste zařízení snadno mohli vzít s sebou a vyrazit na schůzku s klientem. Naše lehké notebooky vás vybaví pro dosažení úspěchu.

Nejlepší pracovní notebook pro práci na cestách

Naše notebooky Dynabook byly navrženy s ohledem na mobilitu a poskytují výkon, který potřebujete, ať jste kdekoli. Lehké notebooky zajistí, že vše zvládnete - od ranních schůzek až po práci z domova - bez zbytečné zátěže.
 

man on phone

Lehké notebooky s vysokým výkonem

Naše notebooky Dynabook jsou jedny z nejlepších pracovních notebooků, které kombinují výkonné technologie a lehký design. Naše pracovní notebooky poskytují vysoký výkon pro podporu vaší produktivity - to, že váží méně, však neznamená, že toho zvládnou méně. Společnost Sharp nabízí řadu ultra-přenosných a velmi odolných notebooků Dynabook, které sice mají lehkou konstrukci, ale jejich výkon je opravdu těžká váha.

man working at computer

Řada Portégé X: naše notebooky Business Ultimate

Pokud chcete váš tým a organizaci vybavit jen tou nejlepší technikou, nehledejte nic jiného než řadu Portégé X. Zahrnuje plejádu odolných pracovních notebooků pro všechny pracovní úkoly, včetně nejlehčího 13palcového konvertibilního notebooku na světě, který je nejlepším pracovním notebookem bez zbytečné zátěže pro všechny pracovní úkoly.

Malá hmotnost, velký výběr

Řada lehkých notebooků Sharp nedělá kompromisy v eleganci, zabezpečení ani všestrannosti. Naše notebooky Dynabook pokrývají různé velikosti a modely, které vyhoví vašim pracovním potřebám. Díky našim vysoce výkonným a lehkým notebookům nemusíte dělat kompromisy v oblasti mobility nebo výkonu. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky, od malých, konvertibilních pracovních notebooků 2 v 1 až po notebooky vybavené úžasnými 15,6" displeji v kombinaci s rozhraním USB-C.

person typing at computer