A man using a laptop
A man using a laptop

Informace o noteboocích

Zvýšení produktivity se správnými pracovními notebooky.

Co je třeba zvážit při výběru pracovního notebooku

Potřebujete zařízení pro každého pracovníka. Víme, že pracovníci potřebují počítač s výkonem, užitnými vlastnostmi a přenositelností. Zařízení, které zvládne každodenní práci, aniž by vás zklamalo.

 • Rozměr a přenositelnost
  S menším zařízením se lépe cestuje, ale často je to na úkor výkonu. Ty nejlepší pracovní notebooky kombinují rychlost multitaskingu a celodenní výdrž baterie.
 • Hmotnost
  Celodenní přenášení těžkého notebooku - a to třeba jen v kanceláři - není ideální. Vyberte si notebook, který umožní vašim lidem snadno se přesouvat a spolupracovat, ať jsou kdekoli.
 • Výkon
  Nikdo nechce pomalý notebook. Abyste si poradili s dnešními neustále zapnutými aplikacemi náročnými na zdroje, potřebujete výkonné procesory a dostatek paměti.
 • Výdrž na baterii
  Pracovní den může snadno přesáhnout více než 8 hodin. Nyní jsou k dispozici malé přenosné notebooky s výdrží alespoň 10+ hodin.

Kategorie pracovních notebooků

Různé pracovní pozice vyžadují různé nástroje, takže nejlepší firemní notebooky identifikujeme ve třech kategoriích; Business Ultimate, Business Advanced a Business Essential.

man working on computer

Business Ultimate

Ultralehký, ultratenký, ultravýkonný. Pokud jde o nejlepší pracovní notebook, naše řada Business Ultimate je nejlepší z nejlepších. Díky neuvěřitelnému výpočetnímu výkonu, špičkovým užitným vlastnostem a ostrému zobrazování není žádný úkol příliš náročný. Je to lehký notebook s vysokým výkonem.

Potřebujete trochu více kreativity? Žádný problém. Stačí překlopit nebo odpojit dotykovou obrazovku a můžete psát stylusem stejně přirozeně jako perem na papíře.

Řada Business Ultimate nedělá kompromisy ani v oblasti konektivity. Rozhraní USB-C umožňuje připojovat periferní zařízení, napájet a přenášet data bezkonkurenční rychlostí. Mimo to budete mít energii i po celém dni - baterie s dlouhou výdrží vydrží v provozu až šestnáct hodin. A když vám bude baterie docházet, nemusíte se obávat, máme pro vás ultra-rychlé nabíjení.

woman working on computer

Business Advanced

Pro malé a střední podniky je rozhodující najít rovnováhu mezi kvalitou, výkonem a cenou. A přesně takovým řešením je naše řada notebooků Business Advanced. Naše tenké, odolné a výkonově vyladěné notebooky pro malé podniky nabízejí vše, co moderní mobilní pracovník potřebuje.

Pracujete celý den s e-maily? Obrazovka s vysokým jasem a redukcí odlesků vám umožní soustředit se bez únavy očí a rozptylování. Není k dispozici Wi-Fi? Volitelné LTE připojení vám pomůže zůstat v kontaktu i na cestách. A celodenní výdrž baterie zaručí, že obavy ze zapomenuté nabíječky jsou minulostí. Aby byla vaše data v bezpečí, přidali jsme biometrické bezpečnostní funkce a řadu dalších autentizačních opatření.

woman working on computer

Business Essential

Naše řada Business Essential je zaměřena na produktivitu a nabízí nástroje, které vám umožní vykonávat práci, aniž byste vynaložili příliš prostředků. Naše notebooky pro školy a vzdělávání jsou vybaveny špičkovým zabezpečením, které zajistí bezpečnost vašich dat a výkonné procesory si poradí i s náročnými úkoly. Přidejte k tomu příjemnou přenositelnost a poutavý estetický vzhled a získáte impozantní řešení.