A man using a Dynabook laptop
A man using a Dynabook laptop

IT a výpočetní technika

Zjistěte, jak vybrat ideální pracovní notebook pro vaši firmu nebo vzdělávací zařízení. Přečtěte si našeho průvodce výběrem notebooků níže.

IT a výpočetní technika pro vaši firmu nebo školu

Dobří lidé dělají dobrý business. Bez správných pracovních notebooků však nikdy nedosáhnou svého plného potenciálu. Totéž platí pro školy. Bez kvalitní techniky mají i ti nejchytřejší studenti problém dosáhnout výšin, kterých jsou schopni. Proto přicházejí na řadu lehké notebooky pro podnikání a vzdělávání.

Špičkový výkon

Díky spojení výkonných procesorů a bleskurychlé paměti zvládnou notebooky Dynabook s lehkostí i to nejtěžší pracovní zatížení. Ať už se jedná o vzdělávací aplikace nebo vykreslování graficky náročného obchodního plánu, rozhodně si vyberte notebook s vynikajícími možnostmi multitaskingu. Vícejádrové procesory a alespoň 8 GB paměti zabezpečí, že aplikace budou pracovat bez problémů.

woman working at computer

Výdrž baterie pro celý den

Víme, jaké to je pracovat na cestách - ne vždy jsou k dispozici elektrické zásuvky. Proto potřebujete výdrž baterie s odpovídající rezervou, která vám vystačí na celý den, a ještě zbude na značnou část toho dalšího. Ať už se jedná o náš základní model nebo o nejlepší pracovní notebook, s výdrží baterie až 16 hodin u některých modelů budete moci pracovat celý den.

man working on phone

Podpora kreativity

Kreativita je konkurenční výhodou. To platí jak v podnikání, tak ve vzdělávání. Naše řada notebooků s dotykovou obrazovkou vám pomůže rozvinout vaše umělecké schopnosti - stačí displej s vysokým rozlišením překlopit nebo odpojit a můžete na vysoce citlivém displeji začít psát stylusem.

person typing at computer

Spolehlivá konektivita

Ať už jste v kanceláři, ve třídě nebo pracujete z domova, připojení je vždy klíčové. Naše řada notebooků pro školy a vzdělávání, stejně jako naše pracovní notebooky, nikdy nedělá kompromisy v oblasti bezpečného vysokorychlostního a spolehlivého připojení. Zavedení rozhraní USB-C přináší nabíjení, sdílení obrazovky, přenos dat a používání dalšího příslušenství najednou.

computer with accessories

Přenositelnost je prioritou

Přenositelnost je v DNA notebooků Dynabook. Jsou lehké a mají elegantní design, takže jsou pro práci na cestách ideální. A na odolnosti také nikdy nešetříme. Zesílené panty, protiskluzové gumové nožičky, klávesnice odolné proti polití - naše lehké notebooky jsou konstruovány tak, aby vydržely.
 

person putting computer in bag

Bezpečnost na prvním místě

Notebooky pro malé podniky. Notebooky pro velké podniky. Notebooky pro vzdělávání. Pokud jde o zabezpečení, nevidíme v tom rozdíl. V naší nabídce pracovních notebooků a notebooků pro vzdělávání jsou k dispozici možnosti vysokoúrovňového šifrování a biometrického přístupu, protože bezpečnost vašich dat je na prvním místě.

man working at computer