Kontaktujte nás

Windows Collaboration Display

Sejděte se. Připojte se. Spolupracujte.

Windows collaboration display od Sharp je nejnovější generací 4K 70” interaktivního displeje, jenž splňuje specifikace Microsoft WCD a umožňuje zahájení spolupráce okamžitě po příchodu na jednání. Splňuje specifikace společnosti Microsoft a také se dokonale integruje s nejlepšími nástroji pro spolupráci na platformě Microsoft 365.

S vestavěnými senzory IoT je WCD schopen pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring a optimalizaci prostředí vaší chytré jednací místnosti a dalších jednacích prostor.

Awards for our Windows collaboration display

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award for displays. CE Pro and Commercial Integrator magazines.
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.

Vždy chytřejší jednání

Jednoduše „plug and play“ s Windows collaboration display. Jeho USB-C kabel vám umožňuje rychle a snadno se připojit, takže můžete okamžitě začít.

Bez ohledu na to, zdali se nacházíte na jednání, v zasedacích nebo školicích místnostech, můžete ušetřit až 10 minut* čekání na zahájení jednání a nastavení videokonference pro vzdálené účastníky.

Díky naší cenami ověnčené kapacitní dotykové technologii společně s těmi nejlepšími nástroji pro spolupráci, jako jsou Microsoft 365 a Microsoft teams, lze vaše jednání posunout na další úroveň.

* Studie Total Economic Impact™, Forrester Consulting, únor 2016.

Vždy inteligentnější budovy

S hubem senzorů IoT obsahujícím rozsáhlou plejádu koncových bodů, můžete monitorovat prostředí jednání ve vaší inteligentní budově a zjišťovat informace o oblastech jako je

  • Obsazenost jednání
  • Teplota a vlhkost
  • Okolní osvětlení
  • Úroveň kvality vzduchu

Tyto informace o vnitřním prostoru nabízí příležitost pro lepší systémy vytápění, klimatizace a rezervace jednacích místností, jež v nich společně vytváří pohodlnější prostředí.

Vždy inteligentnější pohled

Nové cloudové služby nabízí vzrušující způsoby řízení dat a získávání nového pohledu na správu majetku a zdrojů. S daty získanými ze sestavy senzorů WCD lze pracovat pomocí algoritmů AI na bázi cloudu, případně je jednoduše očistit a vrátit pro reálné využití. Platforma IoT Microsoft Azure Digital Twins může být hostitelem komerčně dostupných cloudových a předplatitelských služeb jako je aplikace Sharp WorkSpace Intelligence*, jež z pohledu správy budov poskytují hmatatelnou hodnotu nebo jednoduše činí jednací místnosti pohodlnějšími. 

Always room for improvement

Sharp WorkSpaces is software solution that helps you make the best use of data from the IoT Sensor hub on the Windows collaboration display. It provides clear, visual information to enable more efficient room booking and utilisation and create comfortable meeting and training room environments for more productive collaboration and learning. Using Sharp WorkSpaces is a smarter way to monitor and improve meeting room usage and conditions.

Sharp WorkSpaces delivers real-time analysis of the environmental conditions in your boardrooms and meeting spaces as part of a temperature monitoring system, it continually measures the ambient temperature and relative humidity levels as well as the light and air quality it can help you ensure maximum comfort in each room.

Image for illustration purposes only. 

Registrujte se hned nyní a člen našeho prodejního týmu se s vámi spojí

loading