Kontaktujte nás

Windows Collaboration Display

Sejděte se. Připojte se. Spolupracujte.

Windows collaboration display od Sharp je nejnovější generací 4K 70” interaktivního displeje, jenž splňuje specifikace Microsoft WCD a umožňuje zahájení spolupráce okamžitě po příchodu na jednání. Splňuje specifikace společnosti Microsoft a také se dokonale integruje s nejlepšími nástroji pro spolupráci na platformě Microsoft 365.

S vestavěnými senzory IoT je WCD schopen pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring a optimalizaci prostředí vaší chytré jednací místnosti a dalších jednacích prostor.

Ocenění Windows collaboration display

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award for displays. CE Pro and Commercial Integrator magazines.
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.

Vždy chytřejší jednání

Jednoduché připojení „plug and play“ s Windows collaboration display. Připjený USB-C kabel vám umožňuje rychle a snadno se připojit, takže můžete okamžitě začít.

Bez ohledu na to, zdali se nacházíte na jednání, v zasedacích nebo školicích místnostech, můžete ušetřit až 10 minut* čekání na zahájení jednání a nastavení videokonference pro vzdálené účastníky.

Díky naší cenami ověnčené kapacitní dotykové technologii společně s těmi nejlepšími nástroji pro spolupráci, jako jsou Microsoft 365 a Microsoft Teams, lze vaše jednání posunout na další úroveň.

* Studie Total Economic Impact™, Forrester Consulting, únor 2016.

Vždy inteligentnější budovy

S hubem senzorů IoT obsahujícím rozsáhlou plejádu koncových bodů, můžete monitorovat prostředí jednání ve vaší inteligentní budově a zjišťovat informace o oblastech jako je

  • Obsazenost jednání
  • Teplota a vlhkost
  • Okolní osvětlení
  • Úroveň kvality vzduchu

Tyto informace o vnitřním prostoru nabízí příležitost pro lepší systémy vytápění, klimatizace a rezervace jednacích místností, jež v nich společně vytváří pohodlnější prostředí.

Vždy inteligentnější pohled

Nové cloudové služby nabízí vzrušující způsoby řízení dat a získávání nového pohledu na správu majetku a zdrojů. S daty získanými ze sestavy senzorů WCD lze pracovat pomocí algoritmů AI na bázi cloudu, případně je jednoduše očistit a vrátit pro reálné využití. Platforma IoT Microsoft Azure Digital Twins může být hostitelem komerčně dostupných cloudových a předplatitelských služeb jako je aplikace Sharp WorkSpace Intelligence*, jež z pohledu správy budov poskytují hmatatelnou hodnotu nebo jednoduše činí jednací místnosti pohodlnějšími. 

Vždy existuje prostor pro vylepšení

Sharp WorkSpaces je softwarové řešení, které vám pomůže co nejlépe využít data z vestavěných IoT Sensorů na Windows collaboration displeji. Poskytuje jasné, vizuální informace, které umožňují efektivnější rezervaci a využití místnosti a vytváří tak prostředí pohodlných zasedacích a školicích místností pro produktivnější spolupráci a učení. Používání Sharp WorkSpaces je inteligentnější způsob, jak sledovat podmínky prostředí zasedací místnosti a zlepšovat její využití.

Sharp WorkSpaces poskytuje analýzu podmínek prostředí ve vašich zasedacích místnostech a konferenčních prostorách v reálném čase. Součást systému nepřetržitého sledování okolní teploty a relativní vlhkosti, stejně jako kvality světla a vzduchu, vám může pomoci zajistit maximální pohodlí v každé místnosti.

Image for illustration purposes only. 

Registrujte se a člen našeho prodejního týmu se s vámi spojí v nejbližším možném termínu

loading