Kontaktujte nás

Vizuální řešení

Od komerčních displejů pro digital signage, po interaktivní displeje pro skutečný dojem práce s perem na papíře, má Sharp vizuální řešení pro veškeré vaše potřeby.

Naše řešení v oblasti profesionálních displejů a video stěn jsou ideální pro každé prostředí, kde je nezbytná jasná komunikace složitých informací. Náš velkoformátový displej přenese sdělení i na přeplněných a rušných místech jako jsou nákupní střediska a přepravní uzly. A pro menší prostory máme celou řadu špičkových podnikových vizuálních řešení s úhlopříčkami od 32”.

Ať už jsou vaše aplikace, potřeby nebo prostředí jakékoli, najdete v naší nabídce vizuálních řešení odpovídající digitální displej.

Interaktivní řešení

Interaktivní displeje Sharp umožňují bezproblémovou spolupráci, komunikaci a sdílení. Jejich snadné použití a vysoký dotykový výkon zajišťují, že si uživatelé věří a mohou se zaměřit na svůj hlavní úkol. Skvěle vyvinuté nástroje aplikací jsou výborné pro kterékoli prostředí a zajistí bezproblémovou integraci se stávajícím hardwarem a softwarem. 

Touch Display Link SHARP umožňuje mnohostrannou bezdrátovou komunikaci a spolupráci se všemi chytrými zařízeními, i těmi na vzdálených místech. Ať již v zasedací místnosti nebo učebně, Sharp mění způsob, jakým se vzděláváte, spolupracujete a komunikujete.

Profesionální displeje

Naše profesionální produkty mají specifické schopnosti, včetně provozu 24/7, možnosti instalace na šířku, výšku a do horizontální pozice, plus vysokého jasu a vysokého rozlišení, které zajišťuje optimální efekt ve všech podmínkách a na všech místech.

V návaznosti na naše vedení v oblasti LCD displejů se i nadále zaměřujeme na rozvoj nových technologií, které zajistí, že nám naše komplexní řada inovativních produktů umožní splnit požadavky každého možného profesionálního scénáře.

Vertikální trhy

Profesionální displeje mají náročné standardy napříč širokou rozmanitostí trhů a aplikací. Zatímco každá situace přináší své vlastní problémy, všechny jsou spojeny potřebou efektivních a spolehlivých řešení, která jsou vyvinuta za účelem splnění vlastních specifických požadavků.

Z tlaku vyvíjeného korporátními zasedací místnostmi po náročné použití displejů ve veřejném prostředí, získáváme v Sharp zkušenosti a využíváme je k vývoji těch nejlepších řešení, abychom zajistili vysoce kvalitní displej pro každý scénář.

Díky inovativní technologii kombinované s závazkem vynikat ve všem co děláme, máme naprostou důvěru, že vizuální řešení Sharp je natolik originální a vysoce efektivní, aby splnilo každou výzvu na trhu.

Technologie

V Sharp jsme hrdí na naše renomé celosvětových vůdčích inovátorů v rámci technologií LCD displejů a dotykových obrazovek. Toto renomé jsme vybudovali na našem neutuchajícím odhodlání a vynaložení času, energie a prostředků na rozvoj této nové technologie. Vezměme jako příklad technologii UV2A, kterou naše LCD panely využívají. Jedná se o inovativní kombinaci patentovaných materiálů Sharp, jež umožňují ultra vysoký kontrast a rozlišení obrazu, ale také naprosto průlomovou energetickou účinnost díky nejefektivnějšímu možnému využití podsvícení.