Kontaktujte nás

Vertikální trhy

Výběr správného LCD monitoru je klíčový. Pokaždé, když se na něj někdo podívá – ať už to jsou zákazníci, spolupracovníci nebo delegáti konference – vytváří kvalita a jasnost vašeho digital signage silný a dlouhotrvající dojem.

Naše řada komerčních displejů a digital signage obrazovek zahrnuje monitory pro široký okruh profesionálních aplikací. Kupříkladu v zasedacích místnostech a velkých jednacích místnostech usnadňují naše interaktivní panely BIG PAD komunikaci složitých témat a podporují spolupráci a zapojení týmu.

Pro oblast maloobchodu přenesou naše 4K displeje  vaše sdělení s působivou a poutavou čistotou, jež přinutí lidi zastavit se a věnovat sdělení pozornost.

Na veřejných akcích, v showroomech, na veletrzích, výstavách a ve vestibulech jsou naše corporate signage řešení ideální pro propagaci a smyčky s videi, jež pobaví a informují zároveň.

Ať už hledáte cokoli od LCD monitorů pro použití na blízko, až po působivé video-stěny se 4K displeji nebo cokoli mezi tím, existuje digital signage řešení Sharp, které skutečně zajistí váš dokonalý první dojem.

 • Vzdělávání

  Vytvoření a zachování rozšířeného výukového prostředí napříč vzdělávacím sektorem. Na základních a středních školách, vysokých školách, univerzitách a dále i v rámci firemního vzdělávání a vzdělávání dospělých osob lze realizovat příležitost optimalizovat zapojení a stimulovat studenty prostřednictvím našich inovativních profesionálních displejů. Navzdory kombinaci pokročilého vysokého rozlišení a technologie dotykové obrazovky se schopností integrace prostřednictvím bezdrátové konektivity je intuitivní a snadno se používá a učitelé se tak mohou zaměřit na výuku a ne na technologii.

  Oživte učení ve všech věkových skupinách s vysoce stimulujícími a podmanivými vizuálními informacemi. Učitelé a studenti mohou spolupracovat a užít si produktivnější zážitky ze studia s interaktivitou umožněnou BIG PAD od Sharp.

  Další vzdělávání

  Vytváření a zajištění přesvědčivých interaktivních prezentací využívajících anotace ke zvýšení porozumění materiálu a podpoře spolupráce mezi studenty a učiteli za účelem vytvoření intenzivnějšího zážitku. Použijte profesionální displeje Sharp v halách, recepcích a ostatních komunálních oblastech, které zajišťují, že všichni studenti si jsou vědomí zásadních informací a oznámení.

  Školící centra

  Uvítání delegátů v rámci korporátních a školících scénářů a zajištění relevantních informací s efektivním a vysoce viditelným digitálním označením na recepcích. Optimalizujte jejich zapojení a interakci s přednášejícími prostřednictvím interaktivních displejů Sharp BIG PAD, dotykových monitorů a inovativního softwaru Sharp, který umožňuje rozšířené prezentace, spolupráci a sdílení.

  Případová studie: Caister School

 • Konferenční místnosti

  Potřeba učinit pozitivní a trvalý dojem nebyla v konkurenčním firemním světě větší. Přední inovace a zkušenosti společnosti Sharp umožňují organizacím, aby využívaly nových standardů prezentace  a zobrazování. Od vytváření nezapomenutelného a poutavého uvítání v recepcích, přes příležitosti využití interaktivních zasedacích místností a video konferencí, po schopnost zobrazovat a pracovat s komplexními a podrobnými finančními údaji na monitorech s ultra vysokým rozlišením, neexistují žádné limity v tom, jak by mohla vizuální řešení Sharp přispět k firemnímu pracovnímu prostředí

  Zasedací a konferenční místnosti

  Stimulace nových úrovní zapojení a interakce v rámci prezentací a video konferencí s velkoformátovým interaktivním monitorem Sharp BIG PAD. BIG PAD v sobě kombinuje výkon displeje s oznámeními na obrazovce, a tak nabízí celkové řešení pro prezentace. Použití softwaru Sharp pro dotykové displeje umožňuje delegátům sdílet informace a spolupracovat mezi BIG PAD a mobilními zařízeními nebo nainstalujte 20" dotykový monitor, který umožňuje větší flexibilitu při prezentacích na BIG PAD.

  Office

  Přeměňte recepce na nezapomenutelná a dynamická prostředí, která posílí důvěryhodnost a spolehlivost vaší organizace. Kombinace nástěnných displejů s vysokým rozlišením zvýší první dojmy a představí vaši společnost prostřednictvím individuální digitální komunikace, která umožní vyvolat profesionální, nicméně vřelý tón.

  Finance

  Umožní maximální srozumitelnost podrobným údajům prezentovaným v konferenčním prostředí prostřednictvím našich displejů s ultra vysokým rozlišením, ať už v individuálních nebo různých konfiguracích. Zajišťují zvýšenou produktivitu a prostorovou efektivitu při práci s rozsáhlými a komplexními údaji.

  Případová studie - BMW

 • Maloobchod a nápisy

  Stimulace dráhy procházení a dramatické zvýšení přitažlivosti obchodu prostřednictvím profesionálních displejů Sharp, které optimalizují identitu značky a odliší jednotlivé části v rušném maloobchodním prostředí. Naše znalosti mohou posílit důvěryhodnost a to tím, že vytvoří nezapomenutelné prostředí v obchodě, umožní sdělení sezónních, taktických a propagačních zpráv, představí nové inovativní způsoby optimalizace zapojení se zákazníky a zvýší tržby.

  I v těch nejnáročnějších a konkurenčních maloobchodních prostředí přináší zkušenosti a inovace Sharp řešení, které na zákazníky silně zapůsobí.

  Maloobchod a nápisy

  Kombinace našich obrazovek s vysokým rozlišením a tenkým rámečkem, které jsou k dispozici s úhlopříčkou až 90", které tak vytváří poutavé profesionální displeje podněcující představivost, posilují přitažlivost značky a vytváří nezapomenutelné prostředí. Naše monitory s vysokým jasem umožňují instalaci do výloh a oken obchodů, prostřednictvím centrálně ovládaného PC využívajícího digitální software Sharp lze zadávat promítání sezónních, taktických a propagačních zpráv. Digitální displeje Sharp jsou specificky navržené pro umístění jak na šířku, tak na výšku, aby tak byla zajištěna přímo komunikace se zákazníkem.

  Počítání prodeje

  Naše inovativní dotykové monitory dokážou aktivovat interaktivní ukázky a vysoce efektivní sdílení digitálních dat nebo informací a maximalizovat tak zapojení zákazníků a zvýšit potenciál pro konverzi tržeb.

  Kiosk

  Technologie dotykové obrazovky Sharp v prodejním stánku nebo aplikacích prodejního terminálu může přinést další interakci se zákazníkem a zajistiti nákupní příležitosti bez potřeby zapojení zaměstnanců.

  Případová studie - Furla

  Case Study City Gross

 • Volný čas a muzea

  Vylepšení prostředí, kde lze trávit volný čas, napříč tímto dynamickým a vysoce konkurenčním prostředím. Maximalizujte přitažlivost pokrmů v restauracích na displejích s vysokým rozlišením, sdílejte různá videa nebo aktivní programy v barech, klubech a tělocvičnách, přilákejte všechny zákazníky  najednou, vytvořte unikátní a nezapomenutelné prostředí v hotelovém lobby a recepcích, posilte tak důvěryhodnost a odlišnost.

  Transformujte statické výstavy a muzea na interaktivní prostředí plné technologie dotykových obrazovek a displejů.

  Sharp rozumí potřebě optimalizovat každý zážitek a snaží se, aby bylo možné každou takovou příležitost realizovat.

  Restaurace a bary

  Vytvořte žádoucí a nezapomenutelné prostředí s různými aktivními programy nebo videy na displejích s vysokým rozlišením. Zaveďte nabídku menu, cen nebo propagačních akcí na našich digitálních tabulích nebo zaveďte nové způsoby objednávání prostřednictvím dotykového povrchu stolů.

  Hotely

  Učiňte nezapomenutelný první dojem a s využitím našich velkoformátových displejů zvyšte v recepcích pocit vřelosti a hostům tak sdělujte veškeré základní informace, dnem i nocí.

  Výstavy a muzea

  Maximalizujte zhodnocování a interakci na výstavách, využijte našich obrazovek s ultra vysokým rozlišením, které vám umožní zhodnotit zblízka i ty nejjemnější detaily, zatímco technologie dotykových obrazovek Sharp může umožnit přesný výběr specifických oblastí zájmu.

  Případová studie - Galerie fotografů

 • CAD & Design

  Jsme hrdí, že náš závazek výjimečnosti a inovací splňuje požadavky designových profesionálů, pro něž je monitor nezbytným nástrojem pro realizaci jejich dovedností. Naše monitory IGZO s ultra vysokým rozlišením přináší absolutní kvalitu obrazu a přesné zobrazení těch nejjemnějších detailů včetně výjimečné přesnosti barev, a technologie dotykových obrazovek Sharp umožňuje designérům CAD, kreativním a grafickým profesionálům a tvůrcům video her interakci přímo se snímky a využití výjimečného detailů a v důsledku toho zajištění  přesnosti práce ať již při práci s perem nebo myší.

 • Dopravní infrastruktura

  Jasně sděluje základní informace divákům i ve fyzicky náročných prostředích. Porozumění unikátním výzvám provozů 24/7 v místech s vysokou mírou výskytu prachu, vibrací a z měn teplot, odborníci Sharp zajišťují absolutní spolehlivost a odolnost Sharp. Díky našemu závazku vůči inovacím a výjimečnosti nabízíme velkoplošné obrazovky LED s vysokým rozlišením a úhlopříčkou až 90", aby se zajistila čitelnost komplexních a postupně se měnících detailů v jasně osvětleném prostředí, vše je specificky vyvinuté tak, bylo možné provádět instalace na výšku nebo na šířku.

  Digitální nápisy

  Maximalizujte tržby a zapojte publikum v oblastech s vysokým počtem diváků, použijte k tomu digitální nápisy specificky vyvinuté k zajištění odolnosti požadované takovými fyzicky náročnými lokalitami.

 • Pronájem

  Využijte sílu dramatického zaujetí prostřednictvím velkoplošných video stěn. Vytvořte výkonný a nezapomenutelný vizuální fokální bod na událostech různých velikostí - využijte technologii flexibilních modulárních video stěn. Naše inovativní ultra tenké obrazovky lze použít modulárně tak, aby splnily přesné požadavky na každou událost, s individuálními displeji s úhlopříčkou až 90" a různými režimy jasu, čistota obrazu bude za všech podmínek neustále optimalizována.

  Ať už jde o koncert, výstavu, firemní událost nebo sportovní události, ať už trvalé nebo dočasné, se zkušenostmi, které Sharp má, si můžete být jisti, že na publikum učiníte pozitivní a působivý dojem.

 • Zdravotní péče

  Pro okamžiky, kdy je absolutní přesnost a vizuální čistota nejen žádoucí, ale i důležitá, Sharp využil své zkušenosti a špičkové inovace, aby vytvořil to, co je třeba. Technologie interaktivní velkoformátové obrazovky a obrazovek s ultra vysokým rozlišením přináší zásadní úrovně detailů  ve vzdělávání lékařů, při konzultacích pacienta u praktického lékaře, konzultační  a dentální sektory lze posílit prostřednictvím sdílení klíčových údajů v dokonalém detailu.
  Naše technologie může pomoci vytvořit uklidňující atmosféru a umožňuje sdělení důležitých nebo komerčních zpráv, které slouží k přeměně čekárny na pozitivní a pohodlné prostředí.

  Školení lékařů

  Kvalita našich snímků s ultra vysokým rozlišením přináší přesné znázornění těch nejmenších důležitých podrobností, zatímco velkoformátové interaktivní displeje Sharp BIG PAD, které tak nabízí flexibilní, plně interaktivní nástroj pro školení.

  Konzultace s pacienty

  Vylepšete individuální konzultace o možnost procházet si snímky, výsledky testů, skeny, způsoby ošetření a další vizuální informace a využijte technologie ultra vysokého rozlišení Sharp a možností zobrazování anotací na obrazovce.

  Nápisy v čekárnách

  S využitím inovativních displejů Sharp vytvořte pozitivní a uklidňující prostředí, které umožňuje sdělení jasných a relevantních informací, poskytuje čekajícím pacientům zábavu a vytváří další příjmy prostřednictvím relevantních reklam.

  Snímek DIOCOM

  Snadná kontrola snímků DICOM ve zdravotnických aplikacích pro zařízení poskytující zdravotnickou péči díky nejnovějším bezdrátovým produktům BIG PAD, které mají vestavěný režim emulace DICOM.

 • Vysílání a postprodukce

  Náš závazek starat se o inovaci a dokonalost je odrážen do rozsahu, do něhož jsou řešení Sharp důležitá v rámci technicky náročného profesionálního vysílání a výroby videa, bez ohledu na studio, místo nebo ve specializovaných postprodukčních studiích.

  Počínaje analýzou vysílání a nástrojů prezentace nebo velkoformátových video stěn ve studiu, po zajištění kontrolního balíčku s ultra vysokým rozlišením a monitory, Sharp přináší úrovně kvality obrazu a podrobnou technickou kontrolu požadovanou i těmi nejnáročnějšími profesionály.

  Postprodukce a úpravy

  Tato náročná profesionální prostřední vyžadují displeje s nejvyšší úrovní funkcí, včetně absolutní kvality obrazu, přesnosti barev a plné kontroly nastavení obrazu. Profesionální displeje Sharp mohou tyto základní požadavky zajistit.

  Na kameru

  Technologie Sharp dodává zvýšenou hladinu přitažlivosti studií, ať už s individuální nebo vícenásobnou kombinací displejů v tenkém rámečku a s ultra vysokým rozlišením, která umožňuje vytvoření dynamické video stěny složené z různých obrazovek a naše interaktivní tabule BIG PAD umožňuje analýzu takových sportů jako je fotbal a automobilové závody.

  Mimo kameru

  Vzhledem k tomu, že se profesionální požadavky na záběry promítané na monitorech mimo kameru neustále zvyšují, zvyšuje se i naše úsilí zajistit ty nejvyšší standardy. Naše monitory s ultra vysokým rozlišením zajišťují základní kvalitu obrazu, ovládání teploty plus schopnosti skenování, aby se zajistila úplná kontrola a absolutní přesnost jak ve studiu, tak na místě.