Kontaktujte nás

Řešení potřeb vertikálních trhů

Sharp je dobře známý svými prostorově úspornými, tiskárnami pro malé kanceláře a energeticky úspornými firemními tiskárnami, ale věděli jste, že náš  sortiment  řešení za hranicemi světa profesionálních tiskáren řeší potřeby vybraných vertikálních trhů?

Vládní úřady, právnické a finanční firmy, vzdělávací instituce, restaurace a hotely, zdravotnictví – na oboru nezáleží – vždy totiž zjistíte, že společnost Sharp nabízí řešení podle vašich konkrétních potřeb..

Náš sortiment zahrnuje také vysoce výkonné černobílé a barevné multifunkční tiskárny (MFP), rychlé a všestranné  velkoobjemové tiskárny  a portfolio softwarových řešení a řízených služeb, které podporují efektivitu a produktivitu na každém pracovišti. Zde je jen několik příkladů:

 • Místní a centrální vládní úřady

  Spolehlivá technologie tisku společnosti Sharp umožňuje výrobu vysoce kvalitního tištěného materiálu při dosažení naprosté bezpečnosti. Naše velkoobjemové tiskárny a multifunkční zařízení usnadňují vytváření celé řady dokumentů a kompletních brožur v objemech, které by jinak vyžadovaly služby externích komerčních tiskáren.

 • Školství

  Školy, vysoké školy a další vzdělávací instituce, které hledají cenově dostupný tisk s dobrými ekologickými parametry, špičkovou bezpečností a snadnou správu dokumentů, ji najdou u společnosti Sharp. Některé naše firemní tiskárny, velkoobjemové tiskárny, a dokonce i naše cenově velmi dostupné tiskárny pro malé kanceláře jsou populární ve vzdělávacím sektoru.

 • Právní a finanční organizace

  Advokátní kanceláře a finanční organizace ocení snadnost, s jakou lze naše profesionální tiskárny a multifunkční zařízení používat k vytváření a správě důvěrných dokumentů, s ověřitelnými auditními záznamy. A co víc, můžete úplně vymazat všechny stopy dat ze zařízení, až přijde čas na jejich odstranění.

 • Zdravotnictví

  Náklady a bezpečnost jsou ve zdravotnictví možná ještě důležitější než na jakémkoliv jiném vertikálním trhu. To je důvod, proč jsme vyvinuli řadu profesionálních tiskáren a multifunkčních zařízení – a velkoobjemových tiskáren, které mohou nabídnout velmi výhodnou cenu za stránku tisku a jedny z nejpřísnějších bezpečnostních parametrů v oboru.

 • Hotely a pohostinství

  Chápeme rychle se měnící prostředí korporátních hotelů a pohostinství. Víme, pod jak obrovským jsou tlakem v oboru, kde image hraje klíčovou roli a kde se vše musí dokonale povést hned na první pokus.

  Nyní můžete na své hosty udělat dojem prostřednictvím multifunkčních tiskáren Sharp, které usnadňují skenování papírových dokumentů a jejich zasílání e-mailem, odesílání a přijímání faxů, přidání tiskových značek, poznámek a dokonce i stylových jídelních lístků na vysoce kvalitním papíře. Kromě toho se u našich velkoobjemových tiskáren můžeme pochlubit celou řadou dobře použitelných funkcí, které umožňují během velmi krátké doby vytvořit atraktivní, vysoce kvalitní značení.

 • Firmy

  Podniky a pracovní skupiny se spoléhají na Sharp MFZ, která pro ně generují zprávy, publikují brožury a vytváří prezentace, které jsou vysoce kvalitní a profesionální. MFZ přirozeně propojuje informace a způsob, jakým je lidé používají, proto Sharp nabízí komplexní sadu zabezpečení, která je navržená tak, aby našim klientům zajistila různě nastavený přístup k zabezpečení důvěrných informací. S ohledem na požadavky řady společností Sharp kombinuje základní šifrování s několika přepsáními dat, a tak, na rozdíl od řady procesů aktuálně používaných jinými výrobci, zajišťuje vyšší úroveň zabezpečení.