Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Touch Viewer – spolupráce na konečcích vašich prstů

Varšava, 16.06.2016
Sharp Electronics CEE na trh uvádí Touch Viewer – speciálně navržený dotykový software, který umožňuje zvýšení spolupráce a produktivity vašeho zařízení BIG PAD. Od konferenčních místností po přednáškové sály, interaktivní software Sharp dokáže zesílit komunikační úspěch. Touch Viewer pomůže s vysvětlením práce, motivaci publika a zlepšením obrazu společnosti. Software Touch Viewer dává zprávě dynamický ráz, který si zaslouží a dokazuje, že možnosti prezentace jsou nekonečné.

Sharp Touch Viewer je dotykem ovládané uživatelské rozhraní, které umožňuje jednoduché zobrazení, manipulaci a úpravy různých typů souborů, včetně dokumentů Microsoft® Office. Umožňuje prezentaci různých typů médií najednou a přidávání poznámek na obrazovku je skutečně interaktivním zážitkem. Poznámky se k souborům připojí automaticky, což znamená, že je uživatelé mohou okamžitě přeposílat i se svými komentáři a nákresy. Touch Viewer je interaktivní a intuitivní. Uživatelé mohou nejen přesunovat, ale také vytvářet ikonu na ploše, a to jednoduchou minimalizací dokumentu nebo snímku.

- Schopnost otevřít mnoho oken najednou a současně zpracovat řadu různých typů souborů umožňuje zákazníkům využít dynamičtějších prezentací. Přesunování snímků na obrazovce, jejich zvětšení nebo odsunutí na stranu s využitím pouze několika prstů je tak snadné a přesto velmi atraktivní. S 80’’ BIG PAD se uživatelé mohou rovněž připojit až ke třem obrazovkám a pracovat na nich současně, což zajistí ještě větší dojem. – řekl Robert Hubluk, Sales Manager Visual Solutions, Sharp Electronics CEE.

Všechny tyto funkce činí Sharp Touch Viewer ideálním nástrojem pro prezentace na velkých panelech v případě, že zákazníci mají několik položek, které v rámci svých týmů potřebují zkontrolovat. Aby všechna nezbytná data zůstala na jednom místě, uživatelé mohou ukládat samostatné dokumenty do zásuvek (žhavých složek) a ukládat je pro pozdější použití jako připravené šablony tvořené mnoha dokumenty, které byly dříve umístěny na obrazovce. Šablony jsou jednoduše snímky řady dokumentů se zaznamenaným rozdílem, které mohou uživatelé dále upravovat – ať už během prezentace nebo jiný den.

Touch Viewer zvyšuje spolupráci díky zásuvkám, které mohou být seřazené podle složek v PC uživatele nebo v síti společnosti. Lidé, kteří k nim mají přístup, si mohou stáhnout více souborů, které budou automaticky přidány do zásuvek na obrazovce. Kromě toho mohou zasílat všechny dokumenty ze svých mobilních zařízení nebo Sharp MFZ přímo do automaticky aktualizovaných zásuvek na obrazovce.

Cílem tohoto softwaru je nejen poskytnout zákazníkům nový fascinující způsob vedení prezentací a schůzek, ale také zkombinovat celý tok práce, který vše zobrazí na jednom místě, na jedné obrazovce. Software Sharp Touch Viewer je výkonný a kreativní nástroj, který může každá společnost používat svým vlastním způsobem.

Social