Kontaktujte nás

Vysoce výkonné tiskárny a řešení kancelářského tisku

Co očekáváte od kancelářské tiskárny? Rychlost? Snadné použití? Spolehlivost? Výběr možností  dokončovacích úprav? Ať už budete potřebovat cokoliv – ať bude váš tým potřebovat cokoliv – naleznete to v našem nejnovějším sortimentu řešení kancelářského tisku.

Středně velké a velké pracovní skupiny ocení naše portfolio cenově dostupných, základních profesionálních tiskáren. Společně s naší škálou výkonných multifunkčních tiskáren (MFP) a softwarových řešení, poskytnou každému z vašeho týmu snadný přístup k potřebným parametrům tisku, kopírování a skenování, a navíc velký výběr možností podávání papíru a dokončovacích úprav. S tak širokým výběrem se vám určitě podaří najít nejlepší kancelářskou tiskárnu, která bude uspokojovat vaše potřeby.

V případě, že máte malý nebo středně velký podnik, nebo i když chcete jen prostorově úspornou multifunkční tiskárnu pro osobní použití, určitě si vyberete z našich malých kancelářských tiskáren a multifunkčních zařízení s všestrannými skenery. Stejně jako u ostatních kancelářských tiskových řešení, získáte mnohem víc, než byste očekávali od běžných kancelářských laserových tiskáren, ale i naše základní modely nabízí vysokou kvalitu, spolehlivost, bezpečnost a snadné použití.

Energeticky úsporná konstrukce

Naši odpovědnost za ochranu životního prostředí bereme velmi vážně. Takže pokud chcete pro svoji kancelář tiskárnu, která bude energeticky úsporná a ekologicky šetrná, má pro vás Sharp ideální řešení.

Aplikace s vysokou produktivitou

Kancelářské tiskárny Sharp jsou schopny spouštět rostoucí okruh aplikací optimalizovaných softwarových řešení pro zefektivnění a automatizaci manuálních procesů, jako je skenování a archivace. Nejenže tedy splní všechny vaše současné potřeby, ale lze je přizpůsobit tak, aby plnily vaše náročné úkoly v budoucnosti.

Podpora mobilní pracovní síly

Dokonce i naše profesionální tiskárny se dokáží přizpůsobit takovému pracovnímu režimu, jaký vám vyhovuje. Vaši spolupracovníci i hosté ocení možnost tisku a skenování bez přípravy, pouhým připojením USB paměti a snadnou konektivitu pro mobilní zařízení.