Kontaktujte nás

Vyspělá technologie displejů

Inženýři společnosti Sharp neustále vytváří a vylepšují nové technologie displejů. Například již v roce 2007 jsme oznámili Advanced Super View (ASV) –  novou technologii displejů, jež přinášela celosvětově nejlepší kontrastní poměr, nejširší pozorovací úhly a nejrychlejší reakční časy.

To byl pouze jeden z mnoha milníků na naší nekončící cestě za vývojem stále sofistikovanějších, nových technologií. Zde uvádíme několik dalších:

Nové technologie pro displeje s plochými panely

V 2012 byl Sharp první společností, která začala vyrábět LCD panely pomocí indium galium oxidu zinečnatého (IGZO). Tento průlom v technologii výroby obrazovek přináší ultra-vysoké rozlišení a jas s výjimečnou energetickou účinností. Dnes je tato „nová technologie“ běžně používána v široké paletě displejů s tekutými krystaly.

Nejnovější UV2A technologie

Jednou z našich inovací na poli technologiií displejů je UV2A. Tato technologie, jež je ideální pro velkoformátové displeje, kombinuje řadu patentovaných materiálů, umožňujících dosažení vysokého kontrastu s doposud nejefektivnějším využitím podsvícení. Výsledkem jsou jasné, živoucí barvy a vynikající rozlišení obrazu, podporované neobvykle nízkou spotřebou elektřiny – vše co potřebujete od nejnovější technologie displejů Sharp.

Jsme průkopníky na poli nových technologií pro interaktivní displeje

Historicky bylo obtížné vyrobit velké displeje s dotykovou obrazovkou, protože nejdostupnější infračervená technologie značně přidávala obrazovkám na objemu a byla citlivá na okolní podmínky. Sharp však uplatnil jiný přístup a učinil průlom se svojí Projected Capacitive Touch technologií a vyspělým ovladačem pro rychlejší technologii vzorkování, v podobě našeho elegantního a vůči okolnímu prostředí tolerantního, interaktivního displeje s plochou obrazovkou BIG PAD o úhlopříčce 80”.

Nejnovější technologie dotykových obrazovek omezuje množství „šumu“ až na zlomek původně očekávaných hodnot a přináší tak dramaticky zlepšenou přesnost dotyku, přirozený a plynulý komfort psaní a takřka dokonale odstraňuje prodlevu nebo chybně zaznamenané vstupy.