Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Společnost Sharp byla zahrnuta do spravovaných toků prací IDC Marketscape

Varšava, 11.02.2016
Společnost Sharp byla na International Data Corporation (IDC) 2015 jmenována dodavateli tisku a zpracování dokumentů hlavním hráčem v hodnocení řízených služeb toku prací v západní Evropě. IDC uznala široké schopnosti společnosti Sharp na tomto rychle rostoucím trhu.

IDC Služby řízeného toku prací – Západní Evropa 2015 Hodnocení dodavatelů – na základě MPDS je prvním hodnocením dodavatelů řízených služeb toku prací ze strany IDC.

IDC uznala, že máme transformační vizi pomoci našim zákazníkům a pevnou strategii zajišťování takových služeb, přičemž čerpáme z široké nabídky našich řešení pro zpracování dokumentů, vizuálních řešení a rozvoje cloudu. řekl Jason Cort, Director Product Planning and Marketing, Sharp Information Systems.

Pozornost se nyní zaměřuje na výkon a výrazně investujeme do našich týmů, které mění způsob, jakým organizace nakládají prostřednictvím propojených technologií s informacemi. Toto uznání je opravdu cenné, umožní nám seznámit zákazníky s tím, co se děje a čeho lze díky tomuto novému typu služeb dosáhnout.

Společnost Sharp v listopadu 2015 spustila společně se svými důvěryhodnými multifunkčními tiskárnami také portfolio optimalizovaných softwarových řešení. Stalo se tak v reakci na rostoucí poptávku po lepších způsobech spravování, měření a kontroly dokumentů, tisku a souvisejících nákladů. Portfolio optimalizovaných řešení Sharp nabízí  správu výstupu, zvyšuje produktivitu a pomáhá společnostem znovu získat kontrolu nad svými dokumenty a zařízeními.

Social