Kontaktujte nás

Sharp solární energetická řešení

Prémiové solární panely od průkopníka fotovoltaiky

Pokud hledáte kvalitní solární panely pro environmentálně šetrnou výrobu energie, pak jste tu na správném místě.
Poskytování řešení pro solární energii je klíčovou kompetencí společnosti Sharp už více než 60 let. Do dnešního dne doručila společnost Sharp po celém světě více než 50 milionů špičkových fotovoltaických panelů a splnila poptávku tisíců mezinárodních zákazníků v oblasti solární energie.

Z naší evropské kanceláře prodáváme solární energetické systémy montážním subjektům, distributorům i projektovým společnostem v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Portfolio výkonných solárních panelů společnosti Sharp obsahuje produkty pro rezidenční, komerční i terénní instalace. Koncoví zákazníci, jako jsou majitelé domácností nebo komerční zákazníci, si mohou naše fotovoltaické panely pořídit společně s instalačními službami poskytovanými našimi místními techniky.

Kromě dodávek hardwaru je společnost Sharp aktivní i v oboru projektů, kde společně s partnery pracuje na budování solárních elektráren. Sharp vyhledává účast na projektech ve všech fázích vývoje a nabízí partnerům přímý přístup k výrobním kapacitám a možnostem financování.

Více informací o solárních produktech Sharp v následujících jazycích

Doporučujeme přejít na stránky s podrobnějšími informacemi o našich solárních produktech a službách v následujících jazycích:

>> ANGLIČTINA

>> NĚMČINA

>> FRANCOUZŠTINA

>> ŠPANĚLŠTINA

>> HOLANDŠTINA

>> POLŠTINA

>> MAĎARŠTINA

Pokud chcete tyto stránky zobrazit přeložené do vašeho jazyka, doporučujeme použít prohlížeč s integrovanou překladatelskou službou.

Pokud nepotřebujete podrobnější informace, můžete místo toho kontaktovat náš solární prodejní a servisní tým.