Kontaktujte nás

Skywell® 5TE - Atmosférický generátor vody

Chytrý zdroj vody pro chytré podniky

V podnicích po celém světě probíhá revoluce: od nových technologií po nové způsoby práce. A tyto změny se pokoušíte zohlednit při tvorbě chytrého pracoviště.

Co kdyby tedy existoval snadný způsob, jak zlepšit vaši sociální odpovědnost, zlepšit vaši vybavenost a zároveň snížit vliv na životní prostředí?

Změňte svůj podnik

Jste si vědomi, že pro získání výhod pružné a propojené pracovní síly je nezbytné chytré řízení podniku.

Je to pohodlný a přenosný způsob zajištění vody. Vzhledem k tomu, že nemusíte instalovat vodovodní potrubí, Skywell můžete umístit přesně tam, kam si přejete. Od konferenčních místností a rušných hal po místa konání akcí a venkovní kanceláře. Tam všude vám bude k dispozici svěží, čistá voda. Stačí jen připojit zařízení do zásuvky a jste připraveni.

Navíc, zařízení denně generuje více než 18 litrů vody. Nemusíte se tedy obávat, že by vám voda došla.

Změňte svoje zvyklosti

Lidé vědí o zdravotních problémech způsobovaných dehydratací stále více. Když tedy spojíte ekologické vlastnosti výrobku Skywell s jeho schopností sledovat příjem vody, získáváte zařízení, které budou lidé milovat.

Uživatelé mohou získat přístup ke statistikám svého příjmu vody. A mohou si dokonce nastavit své denní cíle.

Ovládací panel navíc umožňuje rychlé a snadné nastavení teploty vody. Ať už chcete vařicí vodu na čaj, kávu nebo vaření, případně sklenici ledové, osvěžující vody, máte ji vždy k dispozici.

Logo Sharp je vyobrazeno pro ilustrační účely zákaznické úpravy.

Změňte svoje životní prostředí

Cíle v oblasti ochrany životního prostředí a sociální odpovědnosti je čím dál tím těžší splnit. Skywell je jednoduchým způsobem, jak snížit váš dopad. Zařízení snižuje závislost na plastu. A zároveň snižuje vaši uhlíkovou stopu, neboť eliminuje nutnost čerpání, rozvodu, přepravy i dodávky vody.

Na rozdíl od tradičních výdejníků zařízení nevyžaduje přepravu barelů s vodou, jež je následně nutno skladovat. Co víc, umožňuje vám zcela se rozloučit s jednorázovými plastovými lahvemi – a ty představují celosvětový problém.

Jak to funguje?

Skywell 5TE odebírá okolní vzduch a pomocí kondenzace shromažďuje zde přítomnou vlhkost. Vyspělá technologie monitoringu ve spojení se šesticí filtrů, dvojicí ultrafialových světel a úpravou ozonem, zajišťují čistotu každé kapky vody. Voda je navíc trvale monitorována pro zajištění vysoké úrovně kvality, čistoty a chuti.

Atmosférický generátor vody Skywell vyžaduje pro optimální tvorbu vody vhodné okolní podmínky. V oblastech s nižší vlhkostí nebo během období nižší vlhkosti vzduchu, jež mohou mít vliv na množství produkované vody, lze zařízení připojit na doplňující zdroj vody a její kvalitu ošetřit pomocí filtračního systému.

Zajistěte si čistou a efektivní hydrataci

Atmosférický generátor vody Skywell vytváří vodu ze vzduchu kolem nás a snižuje tak využití potrubí a plastu. Každá kapička vody je filtrována, pročištěna, otestována a monitorována pro zajištění kvality, čistoty a chuti.