Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Sharp znovu objevuje týmovou práci. První implementace interaktivního monitoru s úhlopříčkou 80“

Varšava, 27.01.2016
Na Inspire Expo, dvoudenní události pro své evropské prodejce, společnost Sharp poprvé představí momentálně nejpokročilejší BIG PAD PN-80TC3, dotykovou obrazovku určenou pro spolupráci s úhlopříčkou 80“. Monitor byl na trh střední a východní Evropy oficiálně uveden v prosinci a k jeho první implementaci v tomto regionu došlo v Polsku, ve společnosti Indykpol.

BIG PAD PN-80TC3 vychází z odkazu průlomové řady interaktivních plochých displejů Sharp a přináší rychlou, reagující a intuitivní obrazovku s úhlopříčkou 80“. Pokročilý algoritmus vzorkování 220Hz rozpoznává až deset bodů kontaktu a díky použití citlivých, rychlých a přesných per mohou zápis provádět až čtyři lidé najednou - mohou psát, kreslit a tak podpořit kreativní schůzky, školení a setkání zaměřená na plánování. Propojit lze několik displejů a tak vytvořit zvětšenou dotykovou plochu s funkcí Multi-Board.

- Sharp BIG PAD používáme v naší konferenční místnosti každý den. Zajišťuje nám produktivní, flexibilní a technologicky inovativní platformu pro spolupráci, zvyšuje zapojení zaměstnanců během schůzek a podporuje efektivní proces rozhodování. Umožňuje nám pracovat novým, kreativnějším způsobem, přicházet s inovativními nápady a zlepšuje týmovou práci. – řekl Andrzej Krygier, zástupce ředitele oddělení informačních technologií ve společnosti Indykpol S.A.

Zaměstnanci mohou volně prezentovat soubory, fotografie, video nahrávky a zvuky na neuvěřitelně hladký povrch dotykové obrazovky prostřednictvím kapacitní technologie (P-CAP). Mohou spolupracovat na jednom nebo na více plochách, s použitím dotykových per nebo lze jejich obrazovky sdílet na mobilní zařízení.

BIG PAD PN-80TC3 je vybavený novým softwarem, který podpoří konfigurace více zařízení i v prostředích s vysokými požadavky na bezpečnost dat a sdílení souborů. Touch Display Link 2.0 umožní bezdrátové sdílení obsahu obrazovky s až 50 mobilními zařízeními.

Social