Kontaktujte nás

Sharp získává osm ocenění BLI

Varšava, 03.02.2017
Sharp získala sedm ocenění „Pick“ plus cenu Outstanding Achievement

Společnost Sharp získala osm ocenění od společnosti Buyers Laboratory LLC (BLI), Buyers Laboratory LLC (BLI), přední nezávislé testovací organizace produktů a řešení pro zpracování dokumentů. Šest prestižních ocenění „Pick“ získala nově obnovená série barevných MFZ A3.

Modely Sharp MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N a MX-6050N získali ocenění „Picks“ BLI za vynikající barevné MFZ A3 s rychlostí tisku 21 až 30 str./min., 31 až 40 str./min., 41 až 50 str./min. a 51 až 60 str./min. Ocenění „Outstanding“ získalo barevné MFZ A3 MX-3070N s rychlostí tisku 21 až 30 str./min., stejně tak i model barevného MFZ A3 MX-6070N, jehož rychlost tisku je 51 až 60 str./min.

Společnost Sharp kromě toho získala ocenění „Outstanding“ za inovaci série MX a webovou správu zařízení. - Nově navržená webová utilita Sharp se maximálně snadno používá a obsahuje několik funkcí, které jsme u konkurenčních dodavatelů webových utilit dosud neviděli. – uvedl BLI Senior Editor George Mikolay.  

Platforma Sharp Cloud Portal Office získala ocenění „Outstanding Content and Collaboration Service“.

Každoročně udělovaná individuální ocenění Pick se udělují hardwarovým produktům, které v rámci přísného dvouměsíčního laboratorního hodnocení dosáhly těch nejlepších výsledů. Nestává se často, aby jedna společnost obdržela tolik individuálních ocenění, stejně jako ocenění „Oustanding Achievement“.

- Naším cílem je dodávat společnostem spolehlivá zařízení s vynikající výkonností, a současně jim nabízet produkty, které uspokojí poptávku rozvíjejících se pracovišť. Jsme nadšeni, že univerzálnost našeho modernizovaného portfolia byla oficiálně uznána BLI. – řekl Alexandr Stoces, Product Manager CEE, Sharp Electronics.

Série MX
Inovovaná série MX zahrnuje třináct MFZ s rychlostí tisku 30 až 60 str./min., která nabízí flexibilní workflow a snadno použitelné funkce společné pro celou řadu. Ocenění Picks získala MFZ MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N a MX-6050N Essential. Všechny modely využívají zjednodušené uživatelské rozhraní dotykového LCD panelu s úhlopříčkou 10,1“. Současně využívají řešení pull printing. Modely s rychlostí tisku 50 a 60 str./min. umožňují provést výměnu toneru a papíru, aniž by zastavili tiskovou úlohu, díky čemuž v kanceláři zachovávají úroveň vysoké produktivity.

Modely jsou rozšiřitelné, lze je tedy vylepšit, jakmile to společnost potřebuje. Různorodá řada volitelných funkcí zahrnuje pokročilé možnosti úprav, přímý tisk z Office a architekturu otevřených systémů Sharp.

Modely MX-3070N a MX-6070N Advanced kombinují funkce s přidanou hodnotou, například WiFi a pokročilou konektivitu ke cloudu, která zajišťuje flexibilitu tisku z osobních zařízení během cest. Využívají sofistikované platformy řešení. Rychlejší čas probuzení z režimu spánku umožňuje pohybový sensor. MX-6070N s rychlostí 60 str./min. dokáže zpracovat vysoce objemový tisk, kopírování a skenování – rychle a efektivně.

Cloud Portal Office
Cloud Portal Office (CPO) je cloudové úložiště Sharp, nástroj pro spolupráci a zjednodušení workflow. Cloud Portal Office umožňuje stahování, nahrávání, sdílení, správu a tisk souborů z jakéhokoli PC, mobilního zařízení, MFZ Sharp nebo interaktivního monitoru Sharp BIG PAD.

Cloud Portal Office je přímý a praktický způsob, díky kterému zaměstnanci získají přístup k obsahu a jeho sdílení, aniž by ohrozili bezpečnost. Je ideální pro malé a střední podniky, které chtějí získat konkurenční výhodu jako velké organizace, a využít nabízeného zjednodušení.

O Keypoint Intelligence/BLI
Keypoint Intelligence (BLI) je přední nezávislý světový hodnotitel grafických produktů a řešení. Déle než 50 let se kupující spoléhají na to, že jim BLI pomůže rozpoznat silné a slabé stránky produktů a pomůže jim učinit ta nejlepší rozhodnutí. Na druhou stranu se odborníci z oboru, marketing obracejí na BLI, aby získali zasvěcené a ceněné pokyny k rozvoji produktu, umístění se mezi konkurencí a podpoře marketing. S využitím bliQ BLI na bázi webových stránek a prostřednictvím služeb Centra řešení vytváří 40 000 odborníků z celého světa rozsáhlé hodnocení hardwarových a softwarových řešení v případě vice než 15 000 produktů, včetně komplexních technických údajů a informací a výkonnosti a hodnocení z nesrovnatelných zpráv BLI ohledně laboratorních a ekologických testů, které představují výsledek měsíců hodnocení v amerických a britských laboratořích. Služby, které jsou k dispozici také na mobilních zařízeních, zahrnují komplexní knihovnu zpráv BLI o testech, galerii snímků, těžko dostupnou dokumentaci výrobců a cenné nástroje pro konfiguraci produktů, výpočet celkových nákladů na vlastnictví (TOC) a roční spotřeby energie. BLI rovněž nabízí konzultační a soukromé testovací služby, které výrobcům pomáhají vyvíjet a uvádět na trh lepší produkty a spotřební zboží. Chcete-li získat více informací o Keypoint Intelligence, kontaktujte Davida Sweetnama na čísle +44(0)118 977 2000, navštivte www.buyerslab.com nebo zašlete e-mail na david.sweetnam@buyerslab.com

 

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social