Kontaktujte nás

Sharp uvádí největší komerčně dostupný displej pro video stěny na světe

Praha, 23.11.2017
Sharp Electronics CEE oznamuje, že jeho unikátní displej pro video stěny o úhlopříčce 70“ je nyní v prodeji. Působivý model PN-V701 je největším displejem svého typu na trhu Jedná se o nejnovější přírůstek do řady PN-V, jenž je díky svému vysokému jasu a spolehlivosti při nepřetržitém provozu populární v oblasti projektů luxusních maloobchodníků a přepravních uzlů.

Větší velikost PN-V701 snižuje počet displejů potřebných pro velkou stěnu, a tudíž i počet rámečků, jež narušují celistvost obrazu. Kupříkladu, pro 118” (3 m) stěnu je zapotřebí pouze trojice 70” displejů orientovaných na výšku, oproti čtyřem displejům s úhlopříčkou 55” orientovaným na šířku.

I přes svoji velikost, umožňuje technologie LED podsvícení vysoký jas a tenké, ale odolné rámečky pro minimální narušení obrazu a nízkou hmotnost. Díky tomu se s těmito displeji snadno manipuluje a jednoduše si instalují.

Full-HD model PN-V701 nabízí vynikající kvalitu obrazu a barevnou přesnost díky technologiím displeje Sharp UV2A a Advanced UCCT (Uniform Colour Calibration Technology). Uvedená jedinečná technologie kalibrace Sharp řeší několik problémů, jimiž standardní video-stěny trpí tím, že eliminuje odchylky barevnosti a jasu jednotlivých pixelů a zajišťuje tak dokonale rovnoměrné zobrazení napříč celým displejem.

Model PN-V701 je prvním z nové generace displejů pro video-stěny Sharp, jenž je vybaven rozšiřovacím slotem Mini OPS pro snazší integraci do širšího okruhu uživatelských aplikací. Volitelný modul HDBaseT poskytuje jednoduché řešení pro přenos signálu na delší vzdálenosti mezi displejem a HDMI zařízeními, neboť odstraňuje potíže s kabely nebo nevzhlednými napájecími zdroji, a je tak ideální pro nasazení ve výlohách.

Model displeje pro video stěny PN-V701 o úhlopříčce 70” je již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Pro bližší informace navštivte www.sharp.cz

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social