Kontaktujte nás

Sharp uvádí na trh nový BIG PAD s tlačítky na ochranu soukromí

Varšava, 08.06.2017
Sharp Europe vybavil nejnovější interaktivní displeje řady BIG PAD tlačítky na ochranu soukromí. 70” model PN-70SC5 a 80” model PN-80SC5 jsou na rámečku vybaveny tlačítky „zmrazení obrazu“ a „zatemnění“, jež prezentujícímu umožňují okamžitě zastavit nebo zcela zakrýt obraz na displeji a mezitím pracovat na připojeném zařízení nebo připravovat obsah zobrazovaný později. Tyto nové funkce byly doplněny proto, aby získali prezentující více důvěry do tvorby poutavých a kooperativních setkání.

Sharp také zdokonalil technické vlastnosti obrazovek modelů PN-70SC5 a PN-80SC5. Jedná se o první modely řady BIG PAD vybavené funkcí „přímé optické vazby“ pro zlepšenou funkci dotykového systému. Přímá vazba odstraňuje mezeru mezi LCD panelem a dotykovou vrstvou, takže píšete přesně tam, kam ukazujete.

Přímá optická vazba a další technologie zobrazování, mimo jiné infračervený (IR) 10bodový dotyk ve svém důsledku na uživatele vytváří prožitek „pera na papíře“, což zřejmě nejlépe vystihuje to, do jaké míry se práce na BIG PADu pomocí prstu nebo dotykového pera blíží použití klasických psacích potřeb.

Christopher Parker, Senior Product Manager, Visual Solutions, Sharp Europe, uvedl: „Naší prioritou v případě řady BIG PAD byla vždy uživatelská zkušenost. Po celých šest let jsme pracovali na tom, aby práce s každým novým zařízením v této řadě displejů byla rychlejší, intuitivnější a jednodušší. Uživatelé si u našich nejnovějších modelů povšimnou, že díky neuvěřitelně přesnému dotyku a tlačítkům pro přímou volbu některých funkcí na rámečku, mají nad zařízením lepší kontrolu. Schopnost zmrazit nebo zatemnit obraz znamená, že nemusíte na displeji zobrazovat to, co právě děláte na ploše vašeho počítače, můžete být mnohem profesionálnější.“

Modely PN-70SC5 a PN-80SC5 jsou schopny spouštět i Touch Viewing software, na obrazovce dotykem ovládané uživatelské rozhraní, jež umožňuje snadnou manipulaci se soubory různých typů, mimo jiné aplikacemi Microsoft® Office, video soubory a webovými stránkami. Schopnost souběžně otevírat a pracovat se soubory celé řady typů vám umožňuje konání mnohem dynamičtějších schůzek. 

Pro usnadnění spolupráce účastníků schůzek jsou modely PN-70SC5 a PN-80SC5 vybaveny také aplikací Sharp Display Connect. Aplikace Sharp Display Connect umožňuje účastníkům připojit se k BIG PADu pomocí svých vlastních zařízení, a vkládat sem poznámky, příspěvky ke schůzce nebo sdílet na BIG PADu další vlastní obsah.

Modely PN-70SC5 a PN-80SC jsou již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social