Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Sharp spouští výrobní tiskové systémy MFZ s řešením Fiery®

Varšava, 16.08.2016
Společnost Sharp Electronics CEE dnes spouští první produkci černobílých tiskáren, které nabízí přímý přístup k softwaru Fiery® Command WorkStation a poskytují tak obsluze naprostou kontrolu nad toky práce v rámci jediného snadno použitelného rozhraní. Vysokorychlostní modely MX-M1205 a MX-M1055 obsahují One-Touch Fiery® Gateway Key, díky kterému mají uživatelé přímý přístup do Command WorkStation, což eliminuje potřebu dalšího hardwaru.

Kromě zlepšené použitelnosti díky přizpůsobitelné dotykové obrazovce LCD s úhlopříčkou 15,4“, která funguje stejně jako smartphone nebo tablet, schopnosti změnit toner bez přerušení tiskové úlohy a přístupu pro účely údržby zepředu, jsou MX-M1205 a MX-M1055 navržené tak, aby zajistili, že termíny doručení budou rychlé a zůstane zachována i vysoká kvalita tisku. Tyto dva nové černobílé výrobní modely, které jsou k dispozici s rychlostí tisku 120 str./min. a 105 str./min., rovněž nabízí vylepšené funkce ochrany dat, aktualizovaný software pro správu úloh a možnost výběru různých úprav, díky kterým dosáhnete profesionálních výsledků.

Nové funkce, včetně Toner Hopper, který umožňuje snadnou výměnu tonerů bez zastavení zařízení, plného přístupu k zařízení zepředu a nově vyvinutého panelu pro vzdálený přístup, který ukazuje ovládací panel na PC, znamenají rychlou a jednoduchou údržbu se sníženým počtem odstávek.

- Komerční tiskárny a CRD potřebují digitální tiskárny, na které je spoleh a které mohou zaručit trvale vysoký výkon nezbytný u těch nejnáročnějších tiskových úloh. Nové modely MX-M1205 a MX-M1055 podporují sofistikovanou správu úloh, větší produktivitu a pomáhají manažerům tisku dokončit více úloh a dosáhnout vyšších objemů; rychle a jednoduše. – uvedl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Uživatelé mohou také snadno nastavit rozhraní modelů MX-M1205 / MX-M1055 tak, aby zlepšili viditelnost, a současně mohou také měnit pozici klávesnice tak, aby odpovídala směru uživatelského rozhraní, což zajistí hladkou a snadnou provozuschopnost. Přidat lze širokou řadu dokončovacích možností, včetně prošívání ve hřbetu, sešívání svorkami, GBC SmartPunch a Booklet Maker, a dosáhnout tak profesionálních výsledků.

MX-M1205 a MX-M1055 jsou nyní k dispozici u partnerů Sharp po celé Evropě.

Social