Kontaktujte nás

Sharp spouští řízené tiskové služby pro malé a střední společnosti

Varšava, 28.10.2016
Společnost Sharp Electronics CEE spustila novou nabídku řízených tiskových služeb (MPS), aby tak pomohla malým a středně velkým společnostem získat kontrolu nad tiskem a snížit jejich náklady na tisk a kopírování. Sharp bude se společnostmi spolupracovat na vytvoření balíčku na míru, včetně hardwaru, softwaru, služeb na bázi cloudu, konzultací ohledně zabezpečení dokumentů a průběžného řízení. Komponenty služby, nabízené jako flexibilní smlouvu, lze kdykoli změnit.

- I když většina malých a středně velkých firem potřebuje tisknout a skenovat informace, většina z nich nemá čas ani odborné znalosti nutné k efektivní správě svých tiskáren. To znamená zbytečné náklady na administraci a spotřební materiál, a současně zbytečně nízký výkon zřízení. Prostřednictvím Sharp MPS zpřístupníme řízení tisku každému. – řekl Tomáš Hudec, generální ředitel Sharp Business Systems v České republice.

Sharp MPS zahrnuje pět fází, od Zhodnocení potřeb zákazníka a Návrhu řešení, přes Transformaci Postupů tisku, po průběžné Řízení a neustálou Optimalizaci. Tento proces funguje jako strategický rámec navržený k zajištění flexibility a rozšiřitelnosti.

V rámci návrhu může společnost Sharp doporučit nahrazení individuálních stolních tiskáren za několik multifunkčních zařízení (MFZ), která dokáže používat každý. Rovněž lze provést instalaci účetního softwaru, který monitoruje a řídí využití tisku a kopírování, sleduje náklady. Dle odhadů Gartner dokáže proaktivní řízení tisku snížit náklady na tisk v kanceláři o 10 až 30 %[1]

MFZ Sharp již nabízí řadu pokročilých bezpečnostních funkcí, které chrání informace během vytváření, sdílení a ukládání. Mezi ně patří automatické šifrování dat přenášených z pevného disku a na pevný disk MFZ, a současně automatické smazání souboru z MFZ, po uplynutí specifikovaného období. MPS nabízí další možnosti zvýšení zabezpečení, například software pro pull printing, který brání ponechání důvěrných informací v zásobníku tiskárny – vytisknout je lze pouze po přihlášení se k zařízení.

Sharp rovněž nabízí řadu služeb pro správu obsahu, které fungují společně s MPS. Například, společnost může používat systém Sharp pro správu dokumentů, Cloud Portal Office, a jeho integrovaný software k automatizaci určitých toků. V účetním oddělení dokáže aplikace pro skenování extrahovat použitelná data z faktury, například celkovou částku faktury, a to díky využití optického rozpoznávání znaků (OCR). Na základě částky lze naskenovaný dokument automaticky přesměrovat příslušnému nadřízenému ke schválení.
Více informací o řízených tiskových službách Sharp pro malé a střední společnosti naleznete na stránce www.sharp.cz.

[1] https://www.gartner.com/doc/2537615/costcutting-initiatives-office-printing

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social