Kontaktujte nás

Sharp s druhou generací 80palcového 8K profesionálního displeje navyšuje svůj náskok v oblasti 8K

Praha, 27.06.2019
80palcový 8K profesionální displej Sharp 8M-B80AX1E, je nyní v prodeji. Tento monitor se připojuje k 70palcovému 8K displeji LV-70X500E, prvnímu komerčně dostupnému 8K displeji na světě z nabídky Sharp, a přináší vysoký jas a obrazovku o větší úhlopříčce. Oba monitory se zaměřují na podniky, jež vyžadují vysokou úroveň přesnosti a čistoty zobrazení.

Tento 80palcový displej nabízí skutečné rozlišení 8K o hodnotě 7680x4320 pixelů s poměrem stran 16:9, tedy čtyřikrát více než rozlišení 4K Ultra HD a šestnáctkrát více než rozlišení Full HD. Monitor reprodukuje obraz s vyšším rozlišením, než je lidské oko schopno rozeznat, což přináší podstatné výhody rostoucímu počtu podniků, například v oblastech jako je vysílání, design a medicína, dále pak v prostředí s kritickým významem dat, jako je řízení letového provozu.

Model 8M-B80AX1E nabízí vynikající kvalitu a rozšířenou přesnost barev díky širokému gamutu a 10bitovému rozšířenému barevnému rozsahu. Technologie HDR (High Dynamic Range) dále zlepšuje hloubku a přirozenost obrazu se sytějšími barvami. 8K displej se oproti první generaci pyšní dvojnásobným jasem, jenž díly rozsahu od 800 cd/m² až po špičkových 4000 cd/m² dosahuje nejvyšší hodnoty, kdy dosažené u displeje Sharp.

Pro plynulou práci s videem model 8M-B80AX1E využívá frame doubler, díky němuž dosahuje obnovovací frekvence až 120 Hz neboli až 120 snímků za sekundu. To snižuje pohybovou neostrost v během rychlých pohybů – akční scény tak vypadají realističtější.

Peter Heins, Senior Product Manager, Visual Solutions, uvedl: „S nejnovějším přírůstkem do 8K ekosystému Sharp plníme naši vizi, že s 8K změníme svět a nabídneme rozlišení, jež přemění naši schopnost vyobrazovat realitu. Nový 80palcový 8K displej bude podporovat nové, vzrušující podnikové aplikace, jež spoléhají na to nejlepší v oblasti přesnosti a čistoty obrazu.“

Model 8M-B80AX1E je již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů.

Sharp – „Be Original.“

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi.  Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.
Služby na základě nejnovějších technologií pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.
​​​​​​​Sharp vyrábí MFP, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely – video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro podnikatelskou sféru i školství.

Contact

KATE LAWSON
European PR Manager
kate.lawson@sharp.eu

Social