Kontaktujte nás

Sharp rozšiřuje řady zařízení formátů A4 i A3 o 25 nových modelů

Praha, 13.02.2020
Ucelená nabídka černobílých MFP nové generace se špičkovým zabezpečením

Sharp dnes oznámil doplnění jedenácti nových modelů černobílých MFP řad Advanced a Essentials Series formátu A3, dále pak čtrnáct nových tiskáren a MFP pro pracovní skupiny v rámci nabídky barevných a černobílých zařízení formátu A4. Došlo tak ke zkompletování ucelené nabídky 45 modelů pro technologicky vyspělá pracoviště.

Uvedených 25 nových modelů disponuje rychlostmi tisku od 26 do 66 str./min., nabízí celou paletu funkcí pro zajištění produktivity, nejlepší bezpečnostní rozšíření ve své třídě a shodné funkce pro výkonný workflow a uživatelské rozhraní napříč celou nabídkou Sharp. 

Všechny nové modely přináší robustní funkce zabezpečení jako je prevence útoku na firmware*1  a schopnost jeho automatické obnovy*1, jež mohou identifikovat škodlivé narušení a obnovit firmware zařízení do původního stavu. Souborový systém stroje před neoprávněným přístupem pomáhá chránit také aplikace pro správu důvěryhodných aplikací*1. Administrátoři využívající nové modely formátu A3 a zvolené modely formátu A4 mohou mimo to centrálně spravovat vybraná nastavení zařízení pomocí Active Directory® Group Policy*1.

Nabídka nových barevných a černobílých MFP a tiskáren pro pracovní skupiny je navržena tak, aby vyhovovala celé řadě prostorových uspořádání kanceláří, snadno se integrovala do dnešních propojených pracovišť a umožňovala snadný a rychlý přístup k rozšířené nabídce cloudových služeb včetně Box a Dropbox. Snadná integrace se stávajícími síťovými aplikacemi a veřejnými cloudovými službami znamená, že lze informace bezpečně odkudkoli a kdykoli sdílet a přistupovat k nim, což optimalizuje produktivitu pracovní skupiny.

Začlenění nejnovější technologie společnosti Adobe pod názvem Adobe Embedded Print Engine (AEPER) do nových modelů formátu A3 a zvolených modelů formátu A4 také poskytuje uživatelům vyšší přesnost a výkon při přímém tisku PDF ze sítě, cloudu nebo přenosných USB disků.

Mimo to, aplikační portál Sharp umožňuje administrátorům využívajícím nové modely formátu A3 a zvolené modely formátu A4, přímo z dotykové obrazovky zařízení jednoduše přidávat nové aplikace a aktualizovat ty stávající.  Nové modely jsou taktéž vybaveny rozšířenými funkcemi pro produktivitu, jako je schopnost podávat různé typy obálek ze standardního nebo pomocného zásobníku papíru.

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádí, „Kancelářské prostředí se mění a vyvíjí. Ambiciózní portfolio tiskáren a MFP Sharp znamená, že si nyní podniky mohou vybrat z ucelené nabídky zařízení, jež budou vyhovovat měnícímu se prostředí jejich kanceláří. Nabídka byla rozšířena tak, aby došlo k zavedení intuitivního a oceňovaného uživatelského rozhraní Sharp a nejlepších funkcí pro zajištění bezpečnosti a produktivity do ještě většího okruhu zařízení.

Uvedené modely jsou nyní k dispozici přímo u společnosti Sharp a jejích partnerů. Podrobnější informace naleznete zde.

*1   není k dispozici u všech zařízení, podrobnosti jsou uvedeny v technické specifikaci konkrétních modelů.

​​​​​​​

O společnosti Sharp Electronics CEE

Společnost Sharp Electronics CEE nabízí jedinečné portfolio oceňovaných řešení pro vizualizaci a správu informací, jež podnikům pomáhají transformovat způsob, jímž s informacemi pracují.
​​​​​​​Špičková MFP zařízení a velké produkční systémy představují samotné jádro integrovaných aplikací pro digitální transformaci.
Zobrazovací řešení pak zahrnují inovativní video stěny, digitální signage displeje a interaktivní ploché panely pro společné prezentace. Naší misí je vývoj nových produktů, jež podporují vyjádření individuality, přičemž vytváří zážitky obohacující život, a umožňují vám být originální.

Contact

KATE LAWSON
European PR Manager
kate.lawson@sharp.eu

Social