Kontaktujte nás

Tisková zpráva

Sharp rozšiřuje řadu A3 MFP

Varšava, 19.11.2015
Společnost Sharp Europe přidala do své monochromatické řady Nova-E A3 MFP pro malé společnosti a pracovní skupiny, které vyhledávají rychlá zařízení, která se dokážou přizpůsobit růstu společnosti. MX-M356N nabízí nejrychlejší rychlost tisku v této řadě a díky tomu šetří čas při tisknutí velkých tiskových úloh. Standardně je připravená k práci v síti (stejně jako celá řada), díky čemuž se k ní může připojit každý ze zaměstnanců.

Všechny modely Nova-E nabízí flexibilitu různých konfigurací a mohou růst společně s organizací. Například, standardní zásobník na 1100 listů papíru lze rozšířit až na 2100 listů, v případě, že v oddělení pracuje více zaměstnanců, a to bez nutnosti investice do nové MFP. Modely Nova-E lze rovněž snadno propojit s mobilními zařízeními a zvýšit tak produktivitu.

MX-M356N nabízí vyšší rychlost, až 35 str./min., funkci úspory prostoru, automatizaci sešívání a třídění profesionálně vyhlížejících dokumentů. Díky vestavěnému barevnému vysokorychlostnímu skeneru lze dokumenty digitálně organizovat nebo třídit. Rychlost skenování je 56 snímků za minutu.

Interaktivní dotyková barevná obrazovka LCD s úhlopříčkou 7 palců umožňuje jednoduché a intuitivní procházení funkcemi MFP, zatímco ikony a náhledy umožňují výběr kopírování/zasílání/skenování již n a ovládacím panelu. MX-M356N podporuje zásadu BYOD a možnost připojit se k Sharpdesk Mobile Print přes volitelný bezdrátový adaptér LAN a umožnit tak pracovníkům bezpečný tisk prostřednictvím propojených smartphonů a tabletů.

- MFP Sharp nabízí výraznou produktivitu a úsporu času, rychlý, spolehlivý tisk a snadno použitelné rozhraní, mobilní připojení – všechny tyto funkce šetří čas a vynaložené úsilí a zaměstnanci se tak mohou zaměřit na vykonávanou práci. Řada Nova-E s novou MX-M356N nabízí společnostem všechny funkce, které v současnosti potřebují a lze je upravit tak, aby splňovaly i budoucí požadavky. – uvedl Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

MX-M356N je zařízení s označením Energy Star. Napájení se automaticky zapíná a vypíná dle potřeby nebo nastavení administrátorem. Funkce Eco Scan zapíná fixační jednotku pro úlohy, které nevyžadují tisk a šetří tak spotřebu energie.

Social