Kontaktujte nás

Sharp představuje první interaktivní monitory pro konferenční prostory (Stánek 12/E76)

Varšava, 07.02.2017
Na veletrhu Integrated Systems Europe (ISE) představí společnost Sharp model PN-40TC1, své první interaktivní monitory BIG PAD s úhlopříčkou 40 palců, určené pro malé, neformální zasedací prostory. Monitor nabízí výhody větších monitorů Sharp BIG PAD, v menším měřítku, které usnadňují skupinám dvou až šesti osob sdílení nápadů a efektivní spolupráci.

- Způsob, kterým organizace pořádají obchodní schůzky, se vyvíjí. Schůzky mohou být neformálnější a vyžadují tak technologii, jejíž nastavení je rychlé, snadno se používá a podporuje osobní zařízení a tablety. Schůzky je třeba zahájit do 30 sekund, lidé na nich mohou bezdrátově sdílet probíraný obsah nebo využívat multimediální komunikaci. Naší reakcí je rozšíření oceňované řady BIG PAD, využití výhod pro týmovou spolupráci i mimo zasedací místnosti, ve zbývajících kancelářských prostorách. – řekl, Robert Hubluk, Sales Manager CEE – Visual Solutions.

Zápis na dotykový LCD monitor PN-40TC1 je díky odezvě a přesnosti zcela přirozený, což Sharp popisuje jako vjem nazývaný „Pen-on-Paper“. Zejména je tomu díky využití kapacitního dotyku P-Cap, který se podobá dotykové technologii používané na smartphonech a tabletech a softwaru Sharp Pen.

Díky softwaru Sharp Display Connect se může každý připojit přes svůj mobilní telefon nebo tablet. Připojení není omezeno pouze na přenos obsahu z jednoho zařízení do druhého, ale podporuje také interaktivitu na bázi dotyku, například přidávání poznámek a přímou práci na obsahu prostřednictvím osobním zařízení nebo BYOD (Bring Your Own Device) s využitím gest a dotykového ovládání z hostitelského monitoru PN-40TC1.

Integrované rozšíření portu Mini OPS vám umožňuje přidání dalších funkcí, například zapojení volitelných bezdrátových mobilních zařízení jako jsou laptopy nebo tablety, které lze následně připojit a sdílet jejich obsah nebo je ovládat, bez použití kabelů. Mini OPS je novější a menší verze oblíbeného formátu OPS (Open Pluggable Specifications), kterou vyvinuly společnosti Sharp a Intel.

V kombinaci s řešení Sharp pro multimediální komunikaci lze PN-40TC1 použít k uspořádání schůzky on-line, při které budou využity funkce tabule, videa i hlasu, a účastníci budou moci své relace na interaktivním monitoru sdílet a označovat. Ve standardním nastavení lze propojit až čtyři vzdálené monitory BIG PAD, lidé se mohou zapojit také přes své počítače nebo chytrá mobilní zařízení.

PN-40TC1 lze nainstalovat v režimu na šířku nebo na výšku, lze ho připevnit na stojan s kolečky, který usnadňuje jeho přesouvání. Kromě kanceláří ho lze použít i na řadě jiných míst, i jako interaktivní maloobchodní displej nebo jako interaktivní tabuli ve školách. Pro více informací o produktech Sharp Visual Solutions klikněte zde http://www.sharp.cz/cps/rde/xchg/cz/hs.xsl/-/html/vizualni-reseni.htm.

Kontakt

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
​​​​​​​Anna.Kozak@sharp.eu

Social