Kontaktujte nás

Sharp představuje nejmenší barevné MFZ formátu A3 na světě

Praha, 02.07.2019
Sharp dnes oznamuje novou řadu kompaktních multifunkčních tiskáren s nejmenší velikostí základny, které kdy bylo u laserového MFZ formátu A3 dosaženo. Nová zařízení základní řady BP mají stylový kubický design, jenž se dokonale hodí do jakéhokoli moderního kancelářského prostředí, a zpřístupňují kvalitní barevný tisk, skenování a kopírování širší řadě organizací.

Modely BP10C20 / BP20C20 / BP20C25 pohodlně zapadnou do jakéhokoli kancelářského prostředí a díky nejmenší základně ve své třídě (560mm x 560mm) jsou vhodné pro umístění na stole - mají totiž velikost obvyklou pro zařízení formátu A4. Kompaktní design a flexibilita v podobě rozšíření o další zásobníky papíru zajišťují rychlou a snadnou instalaci, ať už jako samostatně stojící zařízení nebo na stole.

Uvedené modely tisknou rychlostí až 25 str./min. a nabízí rychlost skenování až 37 sn./min. Tiskárny umožňují maximální kapacitu papíru až 1850 listů, jež lze podávat ze samostatných zásobníků MFZ. To uživatelům umožňuje výběr odlišných stylů papíru v závislosti na požadovaném tisku, mimo jiné etiket, obálek, formátu A6, lesklého nebo těžkého papíru.

Jednoduché a intuitivní funkce činí z řady BP snadný doplněk jakéhokoli pracoviště; 4palcový ovládací displej umožňuje zobrazení 6 řádků obsahu pro snadnou obsluhu a lze jej upravit dle individuálních požadavků. Mezi volitelné funkce BP20C20 a BP20C25 se řadí bezdrátová konektivita, jež umožňuje každodenní kancelářský tisk z mobilních zařízení, tabletů a laptopů.

Mezi nadstandardní funkce, jež podporují flexibilitu práce a zlepšují její efektivitu, se řadí přímý tis z USB a schopnost skenovat do několika různých umístění. Funkce kopírování průkazů umožňuje uživatelům kopírovat stiskem jednoho tlačítka obě strany průkazu na jednu stránku, což je ideální pro zlepšení rychlosti zákaznických služeb v hotelových lobby, bankách a dalších prostředích, kde jsou poskytovány služby zákazníkům.

Rachel Dean, Product Business Manager, Sharp Document Solutions, uvedl, „Tisk stále představuje podstatnou součást každodenního provozu podniků. Se zavedením této nové řady se můžeme postarat o potřeby organizací s omezenými prostorami i rozpočty, přičemž i nadále zajistíme nabídku funkcí pro produktivitu v kanceláři, jež je pro produkty Sharp typická.“

Modely BP10C20 / BP 20C20 / BP 20C25 jsou již nyní k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. 


Sharp – „Be Original.“

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi.  Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.
Služby na základě nejnovějších technologií pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.
Sharp vyrábí MFP, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely – video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro podnikatelskou sféru i školství.
​​​​​​​V souladu s mottem „Be Original.“ Sharp vyvíjí nová řešení, jež podporují individuální výraz a jedinečné potřeby zákazníků napříč celou oblastí CEE.

Contact

KATE LAWSON
European PR Manager
kate.lawson@sharp.eu

Social